Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem szoktunk kiutálni senkit, jó opelos ott segít ahol tud :lol:

Viszont ha Fordot kell szerelni akkor szokott csuklani a gazdinak az édes anyukája :lol:

Lassan úgy is kell keresnem valakit,mert szerintem vagy a kipufogóm rezonál,vagy az egyik kerékcsapágyam szól.....Azt meg nem tudom kicserélni :lol:

A Fordot meg csak nem kell szerelni :lol: :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

vagy a kipufogóm rezonál,vagy az egyik kerékcsapágyam szól.....

Bazki, azért csak megtudsz különböztetni egy kipufogó rezgést egy kerékcsapágy morgástól :lol: :lol: Emeld fel egyik oldalát indítsd be tedd be 5.-be és kicsit pörgesd fel, aztán leállít, és hallgat, persze ha nincs speer :lol: vagy emeld fel mindkét elejét, ha morog akkor nem csak terhelésnél fog

Link to comment
Megosztás:

Bazki, azért csak megtudsz különböztetni egy kipufogó rezgést egy kerékcsapágy morgástól :lol: :lol: Emeld fel egyik oldalát indítsd be tedd be 5.-be és kicsit pörgesd fel, aztán leállít, és hallgat, persze ha nincs speer :lol: vagy emeld fel mindkét elejét, ha morog akkor nem csak terhelésnél fog

Eddig Én is azt hittem hogy megtudom,de 60 alatt nincs hangja,és már 100nál sem.....Ha baszom neki akkor egyáltalán nem hallom :lol: ráadásul egyszer van egyszer nincs hangja :lol:

Link to comment
Megosztás:

Eddig Én is azt hittem hogy megtudom,de 60 alatt nincs hangja,és már 100nál sem.....Ha baszom neki akkor egyáltalán nem hallom :lol: ráadásul egyszer van egyszer nincs hangja :lol:

Kanyarban nincs hangja? Próbáld ki jobbos balos kanyarban, mivel nagy a hangja ezért leállítva kinyomott kuplunggal kanyarodj és hallgasd, vagy alapjáraton hogy legyen kormányod :lol:

Link to comment
Megosztás:

Eddig Én is azt hittem hogy megtudom,de 60 alatt nincs hangja,és már 100nál sem.....Ha baszom neki akkor egyáltalán nem hallom :lol: ráadásul egyszer van egyszer nincs hangja :lol:

Megkérdeztem a srácot az Foki RS-ről pénteken.

Azt mondta, hogy az autó maga elég ingerszegény (elsőkerék...:lol:), a motor Volvo, 300 paci nem gond, de vannak hozzá kittek, amivel a fölé is lehet menni gyári belsővel.

Volt is kint egy kúton, de végül nem hiénáztam be magam.

Link to comment
Megosztás:

Megkérdeztem a srácot az Foki RS-ről pénteken.

Azt mondta, hogy az autó maga elég ingerszegény (elsőkerék...:lol:), a motor Volvo, 300 paci nem gond, de vannak hozzá kittek, amivel a fölé is lehet menni gyári belsővel.

Volt is kint egy kúton, de végül nem hiénáztam be magam.

ST nem????

Link to comment
Megosztás:

De legalább kitölti még a 18-as felnit is a fék... :lol: :lol:

amúgy meg valóban úgy néz ki, hogy magas...de valójában még sem... :lol:

Na jó. Fék terén nem tudok ringbe szállni a kacsával.

De csomagtérben ütöm. :lol:

Amúgy a fenti kép épp egy plafonig pakolt esetet mutat. Kanyarokban már éreztem, hogy fel kéne peremezni az íveket.

Link to comment
Megosztás:

szolnoknál megállitott, hogy tudom e hogy nem szabad papir nélkül ilyet feltenni az ablakokra??ű

én meg mondtam hogy jééé. tényleg???

a meg feljelentett, és a KPM küdött egy papirt, hogy 15 napon belül pomázi vizsgabázoson vagy megjelenek egy vizsga erejéig, vagy kivonnyák a forgalomból.

megjelentem...

ennyi röviden.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.