Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

némi kompromiszumot kell kötni,mert tökéletes nem létezik.....

Amikor én az astrát vettem a több főszempontom is volt

1. Nagyobb legyen a CRX-nél

2. Sportos dolog megmaradjon nekem az fontos!

3. Alkatrész olcsó legyen hozzá.

4. Könnyen szervízelhető legyen (apróbb xarokat otthon)

Csak egy példa : Astra kerékcsapágy SKF új max 10 ezer Japánhoz Honda 40 ezer tornycsapágy 37 ezer , bontott AC 40 ezer.

Na én így kötöttem kompromisszumot! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amikor én az astrát vettem a több főszempontom is volt

1. Nagyobb legyen a CRX-nél

2. Sportos dolog megmaradjon nekem az fontos!

3. Alkatrész olcsó legyen hozzá.

4. Könnyen szervízelhető legyen (apróbb xarokat otthon)

Csak egy példa : Astra kerékcsapágy SKF új max 10 ezer Japánhoz Honda 40 ezer tornycsapágy 37 ezer , bontott AC 40 ezer.

Na én így kötöttem kompromisszumot! :lol:

Akkor hogy más is tisztán lásson.....Egy szilent a cuprához vagy az St-hez 3000ft.Egy gátló kb 15e,egy első lökös az ST-hez új gyári 50e,egy fekete ST lámpa 30e,első féktárcsa 320as 17e,egy betét garnitura elöre kb9500.Úgy gondolom hogy ezek az árak kb GSi astra alkatrész árak szóval ezzel nincs gond....3 ajtós kocsiba szinte lehetettlen kényelmesen berakni a gyereket,meg a gyerekülést(amit úgy is ki fogsz szedni ha nem ül benne).Én inkább azt szeretném hogy ne kelljen szervízelni,mert az utcán szerelésből már nagyon elegem van....Persze a lantiéknál még jó szerelni,de ott se fogják ezt sokáig szó nélkül elviselni.......

De mivel még mindíg nem hívott senki,és érzésem szerint idén már nem fogják elvinni,így bőven ráérek még ezen gondolkodni :lol:

Link to comment
Megosztás:

jó én nem szoktam lóerőkhoz meg minden

nah meg gondolni kell h a nyomatéktól ki ne törjön a gyerek nyaka, vagy kiskorától bukósisakkal meg nyakmerevitővel fog jáccani????? :lol:

Ettől azért még nem törik ki a nyaka a lurkónak de észrevehető hogy van nyomaték! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor hogy más is tisztán lásson.....Egy szilent a cuprához vagy az St-hez 3000ft.Egy gátló kb 15e,egy első lökös az ST-hez új gyári 50e,egy fekete ST lámpa 30e,első féktárcsa 320as 17e,egy betét garnitura elöre kb9500.Úgy gondolom hogy ezek az árak kb GSi astra alkatrész árak szóval ezzel nincs gond....3 ajtós kocsiba szinte lehetettlen kényelmesen berakni a gyereket,meg a gyerekülést(amit úgy is ki fogsz szedni ha nem ül benne).Én inkább azt szeretném hogy ne kelljen szervízelni,mert az utcán szerelésből már nagyon elegem van....Persze a lantiéknál még jó szerelni,de ott se fogják ezt sokáig szó nélkül elviselni.......

De mivel még mindíg nem hívott senki,és érzésem szerint idén már nem fogják elvinni,így bőven ráérek még ezen gondolkodni :lol:

Én is muteréknál szoktam ezt azt csinálni mert az utcánn valóban szar! A 3 ajtó kissé szar dolog, akitől vettem pont ezért adtta el! A ladámon kívül nekem csak 3 ajtós volt szal mondhatni megszoktam!:lol:

Link to comment
Megosztás:

3 ajtós kocsiba szinte lehetettlen kényelmesen berakni a gyereket,meg a gyerekülést(amit úgy is ki fogsz szedni ha nem ül benne).

Neked van gyereked? Nem is tudtam :lol:

Én inkább azt szeretném hogy ne kelljen szervízelni,mert az utcán szerelésből már nagyon elegem van....

Ezek a szerelések nagy része azért gondolom nem a meghibásodásból eredtek és már egy métert nem tudott menni a kocsi.

Én még nem költöttem úgy egyik gsi-mre sem hogy az nélkül ne ment volna, csak ugye az érzékeny fülem :lol:

És ha neked is érzékeny a füled, akkor nehogy azt hidd egy modernebb autóra nem kell költeni, én sokat járok S-Maxal a cégnél 2 éves és állandóan szervizben van, kinyomó csapágy 2x volt cserélve, ennyit a 2006 év autójáról, ezeken is nyikorog minden, az milyen hogy az új Bravót ahogy kihoztuk 90Km olt benne és már morgott a jobb első kerék csapágy, nem lehet felcsukni a kesztyűtartót, egy kis döccenőnél leesik, picit hangosabban hallgatod a zenét zörög a kárpit, persze ez olasz csoda de a többi sem különb.

Link to comment
Megosztás:

Neked van gyereked? Nem is tudtam :lol:

Ezek a szerelések nagy része azért gondolom nem a meghibásodásból eredtek és már egy métert nem tudott menni a kocsi.

Én még nem költöttem úgy egyik gsi-mre sem hogy az nélkül ne ment volna, csak ugye az érzékeny fülem :lol:

Nincs még,de a sogoromnak 2 is van :D Ő is 3 ajtós autóval kezdte...de nem bírta 3 hónapnál tovább.........

Mi neked a nagy hiba????De egyébként egy gátló csere az utcán vagy egy féltengely csere azért nem kis meló,és nekünk nem adatim meg hogy elmenjünk mühelybe autót szerelni :lol: :lol: (a tankcsere se volt túl kényelmes :lol:

Link to comment
Megosztás:

És ha neked is érzékeny a füled, akkor nehogy azt hidd egy modernebb autóra nem kell költeni, én sokat járok S-Maxal a cégnél 2 éves és állandóan szervizben van, kinyomó csapágy 2x volt cserélve, ennyit a 2006 év autójáról, ezeken is nyikorog minden, az milyen hogy az új Bravót ahogy kihoztuk 90Km olt benne és már morgott a jobb első kerék csapágy, nem lehet felcsukni a kesztyűtartót, egy kis döccenőnél leesik, picit hangosabban hallgatod a zenét zörög a kárpit, persze ez olasz csoda de a többi sem különb.

Eddig csak egy ST-t próbáltam ki,vagyis ültem benne,mentünk vele kb fél órát.Nem zörgött benne semmi,a srác azt mondta nem volt eddig vele semmi gond....Az tény hogy nagyon magas az ülés,tiszta müanyag az egész,de ez tényleg minden autóra igaz,még a volvora is :lol: A másik gond hogy nincs benne pótkerék,mert a dupla kipufogó miatt nem fért el...de ezek még mindíg apróságok....

Link to comment
Megosztás:

Egy szívó GSI pont jobban megy... :lol: szal ne tessék semmi nagy dologra gondolni... :lol:

Ezzel tesztek a sírba :lol: Jobban megy? Naés???? Egyébként meg hol megy jobban? Jobbat mész egy 15 éves krendáccsal pirostól-pirosig mint egy páréves, b@szomnagy, sokajtós, klímás döggel? wow....naés? :lol:

Körtét miért hasonlítjuk az almához? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nincs még,de a sogoromnak 2 is van :lol: Ő is 3 ajtós autóval kezdte...de nem bírta 3 hónapnál tovább.........

Mi neked a nagy hiba????De egyébként egy gátló csere az utcán vagy egy féltengely csere azért nem kis meló,és nekünk nem adatim meg hogy elmenjünk mühelybe autót szerelni :lol: :lol: (a tankcsere se volt túl kényelmes :lol:

Sorry közben írtam a másikhoz még, de akkor hozzátenném még hogy ha nem adatik meg a műhely akkor nehogy azt hidd ha veszel valami újabb autót azt nem az utcán fogod szerelni, s még az szopósabb is mint egy opel, főleg a Ford, olyan kulcsok kellene hozzá hogy beszarsz.

Link to comment
Megosztás:

Sorry közben írtam a másikhoz még, de akkor hozzátenném még hogy ha nem adatik meg a műhely akkor nehogy azt hidd ha veszel valami újabb autót azt nem az utcán fogod szerelni, s még az szopósabb is mint egy opel, főleg a Ford, olyan kulcsok kellene hozzá hogy beszarsz.

Olyan kulcsaim sincsenek amik opelhez kellenek :lol: :lol: :lol: Mindíg kisegít valaki.......de mint írtam nem ég a telefon hogy elvigyék az astrát,ráadásul a hangjától már kikészülök tehát le fogom cseréltettni az megint legalább 40e....lassan vezérlés csere(még van 5000km)ha ezt megint rászorom akkor elleszek egy darabig :lol:

Link to comment
Megosztás:

Eddig csak egy ST-t próbáltam ki,vagyis ültem benne,mentünk vele kb fél órát.Nem zörgött benne semmi,a srác azt mondta nem volt eddig vele semmi gond....Az tény hogy nagyon magas az ülés,tiszta müanyag az egész,de ez tényleg minden autóra igaz,még a volvora is :lol: A másik gond hogy nincs benne pótkerék,mert a dupla kipufogó miatt nem fért el...de ezek még mindíg apróságok....

Persze én megértelek, ha az tetszik azt kell venni, nem kell foglalkozni más emberek véleményével, aztán ha esetleg nem jön be akkor tanultál belőle és kész, eladod és veszel másikat.

Link to comment
Megosztás:

Olyan kulcsaim sincsenek amik opelhez kellenek :lol: :lol: :lol: Mindíg kisegít valaki.......de mint írtam nem ég a telefon hogy elvigyék az astrát,ráadásul a hangjától már kikészülök tehát le fogom cseréltettni az megint legalább 40e....lassan vezérlés csere(még van 5000km)ha ezt megint rászorom akkor elleszek egy darabig :lol:

Szívesen segítek műhely ügyileg ha kell, de ezt már többször felajánlottam tt, de senki nem élt vele, szóval szereljetek az utcán :lol:

12x vettem le a hf-et a elmúlt 2 héten :D

Link to comment
Megosztás:

Szívesen segítek műhely ügyileg ha kell, de ezt már többször felajánlottam tt, de senki nem élt vele, szóval szereljetek az utcán :D

12x vettem le a hf-et a elmúlt 2 héten :D

Az ilyen lehetőséget akkor kell kihasználni ha tényleg nagy sz@r van :lol: :D ,mert kb minden hétvégén ott lehetnénk akkor meg hamar kiutálnátok onnan :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az ilyen lehetőséget akkor kell kihasználni ha tényleg nagy sz@r van :lol: :D ,mert kb minden hétvégén ott lehetnénk akkor meg hamar kiutálnátok onnan :lol: :lol: :lol: :D

Nem szoktunk kiutálni senkit, jó opelos ott segít ahol tud :lol:

Viszont ha Fordot kell szerelni akkor szokott csuklani a gazdinak az édes anyukája :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.