Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

részben sikerült csak a kivillogtatás...

31-es vagy 13-as kód talán...

nem egyértelmű ahogy dobja a kódot...

az elején a 12-őt 3x érthetően dobja utána meg nem 3x megismételt számot csinál...szal szopás...

de az akksi egyik vezetéke kezd korrodálni és a a szigetelése is kezd lejönni... akár az is csinálhatja ezt :lol:

meg asszem a katalizátort is kivetetem 2 héten belül...

Lacee pedig kurv@ 1x-ű és nem hiszem hogy nem 3x ismétli a számokat.A 31-est mindig hozza mivel nincs fordulatszámjel.A 13-as meg lambdaszonda lesz.

vagy találkoznánk vele jövőre vmi német találkozón ahogy levágott tetővel furikázik vele egy körömszakadtáig részeg fritz miközben tiltáson pörgeti a mocit :lol:

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lacee pedig kurv@ 1x-ű és nem hiszem hogy nem 3x ismétli a számokat.A 31-est mindig hozza mivel nincs fordulatszámjel.A 13-as meg lambdaszonda lesz.

ha 10 lábas a diag.csati, akkor 1-2;1-2;1-2 -hibakód- 1-2;1-2;1-2.Ha több hiba van, akkor a -hibakód- után jön még egy hibakód, és utána zárja a sort 3Xi 1-2-vel.

Link to comment
Megosztás:

okés, hát ha másnem felveszem videóra...de 2x is kivillogtattuk és 2en néztük...és igy sem tűnt egyértelműnek...

köszönöm azért!

az RPM dologra rájöttünk mi is, csak furcsáltuk ettől még...

a katalizátor úgy néz ki mégis bennt marad mert nagyon hangosodna nélküle ... :lol:

Link to comment
Megosztás:

ma is produkálta a jelenséget, villant a check engine, fulladt...aztán a lámpánál 2-es motorfék közben le is állt...

milyen jó is lesz ha legközelebb gyors kanyarban áll majd le és hirtelen elmegy a szervó vagy hasonló jó dolgok...

kivillogtattam most is, valszeg az kavart meg eddig hogy a végét is 12-vel zárja...

de a lényeg hogy csak a 31-est dobja...

a f@szom tele...

Link to comment
Megosztás:

ma is produkálta a jelenséget, villant a check engine, fulladt...aztán a lámpánál 2-es motorfék közben le is állt...

milyen jó is lesz ha legközelebb gyors kanyarban áll majd le és hirtelen elmegy a szervó vagy hasonló jó dolgok...

kivillogtattam most is, valszeg az kavart meg eddig hogy a végét is 12-vel zárja...

de a lényeg hogy csak a 31-est dobja...

a f@szom tele...

bontó...

Link to comment
Megosztás:

Ha eltudod intézni,hogy átgyere éjszakás műszakban egy 20 percre akkor kiviszlek egy Sport Swift-tel a tesztpályára és gyalázhatod. :lol:

óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó, ez mondjuk nem lenne rossz. :lol:

Majd meginformálom a főnököm jövőhéten hogy lehetne-e elszabadulnom... aztán majd egyeztetünk... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Látom már csak a seat klubbnak van mérés :lol: :lol: :lol:

Nem...csak a "Seatosoknak" nem derogál telefonálni egyet... :D

Lehet nem arra kéne várni, hogy Oszi térden állva könyörögjön, hogy megmérhesse a kocsid... :D

Tudod, hogy van a lehetőség...akkor meg tel. aztán jössz...de gondolom annyira azért nem lehet sürgős, mert a súly lemérésével sem kapkodtál... :D :lol:

Néma gyereknek... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na jött válasz amásodik emailre...csak okulásképpen rakom be,nehogy valaki bedőljön ilyeneknek......

Thanks for the price list; i really appreciate your response about the vehicle and the photos, I have accepted that and I am willing to do business with you. Let carry on the bid.

However, I have prepared a check of 12.000 euro that will cover all the expenses. You are to collect your payment for the Vehicle and send the rest of the money ( balance of 5500 euro ) to my client for relocating the vehicle to me.

My Client will be contacting you in a few moments when we get into the bid

Therefore, I need the following data to keep the transaction on

Your full name

Contact address

Personal phones number

Thank you.

Sincerely,

Jeffery Nelson

Teljesen egyértelmű hogy lerántás az egész....Nem elég hogy elviszik az autót még buksz rajta 5500eurot is.....Nem értem hogy gondolják emberek hogy van aki ennek bedölne......

Link to comment
Megosztás:

szal ez lett a GSi után

gondoltam rá hogy kicsit kéne ültetni

még végig nem mentem a hungarián és be nem áltam az udvarra otthon .....

alacsonyabb mint a GSi-m volt ....

http://web.interware.hu/sonique/_cupra/20080719314.jpg

Hát használd nagy egészséggel az autót legyen benne sok örömöd aztkívánom! :lol: Szép az autó és feketében főleg! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.