Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

X!

Lehet hogy lesz egy kis időm holnap, szóval ha tudsz adni nekem logint/jelszót a GSi oldalhoz, akkor szerintem én is töltök fel pár tagot, meg a Blitz-et és a Corsa tombolát is kitenném.

Tom okés

De él a loginod szal tom vagy Tom és a jelszód! de megnézem egy pilla!

Link to comment
Megosztás:

Egyébként egész jól mennek azok a kis pöcsköszörük..... Csodálkoztam is mikor még 195 nél tartotta a tempót,,, Aztán azért 200 felett elfogyott az M9 en! :lol:

Hmm... Szokott kijárni autós talira egy Sport Stift... Lehet egyszer kihívom egy kis gyorsulásra... Én azt hallottam hogy azok nem igazán mennek...

Bár én lehet azért vagyok ilyen negatív mert láttam hogy hogy készül? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: Majd meglepődsz :D Megszorongatni talán nemfog tudni :D

Becsületére válna a suzukinak hogy megszorongat egy 16éves autót. :lol: Sztem 2hónapig azt hallgatnám hogy "majdnem megvoltál"...

Erre pedig lehetne azt válaszolni mint amit a Halálos Iramban-ban a kopasz csóka...

"majdnem megvoltam? mindegy hogy 1mm-el nyersz vagy 100m-el... ha nyersz nyersz..." :lol:

jajkénemennemaludni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem motormosás után szaggatott kicsit... De már kiszáradt. :lol:

Nekem is alapjáraton, mintha 1-1 henger kihagyott volna, de átmentem pár nagyobb tócsán, úgyhogy nem csodálkozom

(J0hnny! Olajkályhásoknak csönd! :lol: :lol: ). Ennek ellenére így is kellett kerülgetnem a gördeszkásokat.

Link to comment
Megosztás:

hehe...

Nem kellett volna szerdán hazafelé jövet ennem abban kis falatozóban... Csak iszom a vizet, mint Rózsa Gyuri a Kapcsoltamban... :lol:

Fáj a fejem, mintha másnapos lennék. :lol:

Amúgy hasmenésre van egy pár jól jólkitalált dolog :D PL: Citrom,,,, csak azzal az a baj ha kihúzod akkor megmarad a hasmenés! :lol: vagy hagyod a természetes dolgot és megkéred a kedvesed hogy hozzon egy Arielt a kemény foltok ellen! :lol: :lol:

Ui: Gyógyulást kívánok! :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor ott veled volt a gond,mert sehol sincsenek....8.5a 0-100 és ezt akárhogy nézem a közelében sincs a 7.5nek :lol: a gyakorlat is ezt bizonyítja :lol:

István ,már megen elértettél a suzukinak nemnagyon van esélye :lol: Dyno szerint mentem már 0-100 7.4 is! :lol:

Link to comment
Megosztás:

és mi van benne? foglaljunk nekik szállást, mert jönnek holnap megnézni és kp-ban kifizetni a kocsit? :lol:

Az első.....

Folgender Text wurde vom Kunden eingegeben:

Hello seller,

I am Johnson Cola from Dublin Ireland I saw your car ad on the web pages for the sale and am interested in purchasing.

So I will , as you kindly to me again soon with the details of the car below: --

Year of purchase?

Current state of the car.

Last issue price of the car.

E-mail all the available photo of the car.

The reason for the sale of the car.

Kilometers of the car.

You can contact me @ johnson.cola@yahoo.ie or by my number on +447024030395.

I would like you kindly to me again soon

Regards

Johnson

German

Hallo Verkäufer,

Ich bin Johnson Cola aus Dublin Irland sah ich Ihr Auto Werbung auf der Web-Seiten für den Verkauf und interessiere Einkauf.

Also werde ich, wie Sie freundlich zu mir bald wieder mit den Einzelheiten des Autos unter: --

Jahr der Kauf?

Aktueller Zustand des Wagens.

Letzte Ausgabepreis der Auto.

E-Mail alle verfügbaren Foto des Autos.

Der Grund für den Verkauf des Autos.

Kilometerstand des Autos.

Sie können me@johnson.cola @ yahoo.ie oder durch meine Nummer auf +447024030395.

Ich möchte Sie bitten mir bald wieder

Grüße

Johnson

Diese Anfrage wurde weitergeleitet am: Mittwoch, Juli 16, 2008

A második.....

Guten Tag,

Herr Jeffery interessiert sich für ein Fahrzeug aus Ihrem Bestand mit den folgenden Kenndaten: Opel Astra Caravan 16V GSi

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=64932657

Der Interessent/die Interessentin bittet um eine Rückmeldung unter den folgenden Kontaktdaten:

Telefonnummer: (+44) -

eMail-Adresse: jefferynel@yahoo.com

Folgender Text wurde vom Kunden eingegeben:

i am interested in buying your vehicle, tell me the price you are selling and also send some photos, my number just in case +44702 404 5001

Diese Anfrage wurde weitergeleitet am: Freitag, Juli 18, 2008.

Sicherheit bei mobile.de

Als Verkäufer gehen Sie ein Risiko ein, wenn Sie Scheckzahlungen akzeptieren!

Alles zum sicheren Kauf und Verkauf erfahren Sie unter http://www.mobile.de/Sicherheit

Bei Rückruf Betrug: Kontaktieren Sie keine Interessenten, die um Rückruf unter Telefonnummern mit den Anfangsziffern 0190, 0900, 0137, 0138 etc. bitten. Hierdurch können Ihnen hohe Kosten entstehen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.