Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nincs miről beszélni...ha megjön a madár elviszik...csak az a baj, hogy erre itthon nincs kereslet...mert akinek lóvéja van az nem ilyen autóba ül bele...így elég szűk a vevőkör...sárga, caravan, tuned...no hitel...így marad a madár...

Legalább mire elviszik olcsóbb lesz 1 milkával az St ára :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

részben sikerült csak a kivillogtatás...

31-es vagy 13-as kód talán...

nem egyértelmű ahogy dobja a kódot...

az elején a 12-őt 3x érthetően dobja utána meg nem 3x megismételt számot csinál...szal szopás...

de az akksi egyik vezetéke kezd korrodálni és a a szigetelése is kezd lejönni... akár az is csinálhatja ezt :lol:

meg asszem a katalizátort is kivetetem 2 héten belül...

Link to comment
Megosztás:

Nincs miről beszélni...ha megjön a madár elviszik...csak az a baj, hogy erre itthon nincs kereslet...mert akinek lóvéja van az nem ilyen autóba ül bele...így elég szűk a vevőkör...sárga, caravan, tuned...no hitel...így marad a madár...

Van az a közmondás és nem félreérteni: Amég lószar van addíg veréb is! :lol:

Link to comment
Megosztás:

köcsög seatos el se köszönt úgy ment el..... :lol: :lol:

szerintem meg még ezzel sincs baj...ez a mi társaságunk...anno Lifi sem azért csatlakozott a köreinkbe, mert GSI...hanem a társaság miatt... :D

Én sem azért maradtam...és Coupe sem azért fog maradni, mert húúú GSI...

:lol:

Hazafelé bepróbálkozott egy Sport Swift.

Na jó én provokáltam. :lol: Nem igazán sejtem, hogy vizes úton mit várt. Én élveztem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol:

Hazafelé bepróbálkozott egy Sport Swift.

Na jó én provokáltam. :lol: Nem igazán sejtem, hogy vizes úton mit várt. Én élveztem. :lol:

Egyébként egész jól mennek azok a kis pöcsköszörük..... Csodálkoztam is mikor még 195 nél tartotta a tempót,,, Aztán azért 200 felett elfogyott az M9 en! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.