Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Coupe !

A hírdetés miatt ne aggódj! Nézz csak meg engem 8 hónap alatt ment el a HGT :lol: Kivártam és nem vittem lejebb az árát.(Na jó csak egy picit :lol: )Az átlag HGT-k 500-600-ért mentek a használtautón én meg 950-ért árultam. (900ért Megvették). Te autódat is megfogják venni.Látják,hogy költve van az autóra és rendben van. Lényeg a sok jó fotó és a meggyőző szöveg.Arra készülj fel mivel magasabb az ára az átlag típusnál nem fognak éjjel nappal telefonálni. 1-2 hívás lesz és abból az egyik tutira el is fogja vinni. :lol:

Szóval csak türelem és kitartás! Szép autó, biztosan elmegy.

Nekem anno a GSI-t 3 nap alatt vitték el. Legelső autóm egy VW Scirocco volt. azt meg 4 nap alatt.Ezért is volt furcsa most 8 hónapot várni :lol:

Ford: 2 szer volt szerencsém találkozni Forddal. Egyszer utas voltam egy tuningolt Calibrában (motor és futómű is) de nem bírt el egy Mondeo ST220-al.

kb. 200-nál nagy íves bal kanyarban csúnyán kikaptunk.(M7-ről lehajtva a lágymányosi híd felé lévő úton).Szóval akkor szomorkodva vettem tudomásul,hogy nem csak motorikusan de futomüvileg is kikaptunk egy "átlag" fordtól. :D

Másik story a vácin volt a gsi-vel voltam és összefutottam egy Fiesta ST-vel. Hmm.......nagyon jól ment és a futóműve annak is meglepően jó volt.

Ott annyi volt az öröm,hogy nemtudott elmenni előlem. :D Az volt az érdekes,hogy sokkal jobban indult meg mint a GSI utána már egyet mentek de ez elég is volt ahhoz,hogy kellőképp zavaró legyen a hátán lévő ST feliratot olvasni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Magadnak mondasz ellent...te is egy "kész" autót vettél és nem szivtál vele egyedül :lol: Én pl. szemrebbenés nélkül magaménak érezném, nem tudom mit kell ezen annyit moralizálni....kifizettem enyém...most nem mindegy, hogy a lakatos kezébe adom a pénzt vagy a tulajéba? Tényleg nemértem ezt az önérzetes autóépítést :lol: Én a sajátomon alig csináltam magamnak valamit (büszke nem vagyok rá, de nem értek hozzá, nincs időm és helyem) de ettől egy kicsit sem érzem ugy, hogy nem az enyém lenne.

Persze egy gyereknél más a szitu, ott némileg zavarna ha más is besegítene de ez a probléma még nem fenyeget egy ideig :lol: :lol:

Sztem Stefan nem arra gondolt hogy azért nem érzi magáénak mert nem Ő személyesen szerelte bele mondjuk azt a kormányt ami bennevan, hanem azt hogy megvesz valaki egy kész autót, az ízlése az embereknek nem egyforma, tehát elkezdi az elvileg "kész" autót a saját ízlésére alakítani. Másik kormány, másik pedálszett, kékneon a lábtérbe, wunderbaum a tükörre stb stb...

Én sem kész autót vettem. A cél az volt hogy egy közel gyári állapotú autó legyen, vagy közel azokhoz az elképzelésekhez amiket én tartottam szem előtt. Én sem akartam fizetni a Rieger morcosított maszkért pluszban, mert az nekem nem tetszik...

Remélem sikerült leírnom érthetőre a dolgot... Eléggé reggel van még. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kösz hogy ilyen optimista vagy...... :lol: :lol: :lol:

Nincs miről beszélni...ha megjön a madár elviszik...csak az a baj, hogy erre itthon nincs kereslet...mert akinek lóvéja van az nem ilyen autóba ül bele...így elég szűk a vevőkör...sárga, caravan, tuned...no hitel...így marad a madár...

Link to comment
Megosztás:

nincs azzal baj, hogy lecserélgetitek az autóitokat... biztosan ha megtehetném akkor megtenném.... csak lassan már nem gsiklub hanem autobarátok klubdélutána :lol:

szerintem meg még ezzel sincs baj...ez a mi társaságunk...anno Lifi sem azért csatlakozott a köreinkbe, mert GSI...hanem a társaság miatt... :lol:

Én sem azért maradtam...és Coupe sem azért fog maradni, mert húúú GSI...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.