Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

1.5 év alatt 2.5milka bukta....szerintem ezt elég nehéz lenne überelni...... :lol: :lol:

Az más, hogy mit miért költöttél rá eddig.

Én arról beszélek hogy:

1, használod a sárgát még 5 évig, és csak az állapotfenntartásra költesz

2, eladod most akár 1,5-ért veszel egy újabbat 3-4ért azon szintén csak állapotfenntartásra költesz

5 év múlva pedig eladod amelyik van és megnézed mennyi pénz van a zsebedben.

Az első esetben több maradna. Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

deeeee az nem olyan bukta.... me ott van és odabasz.... mikor kihozot a suzikit és buksz rajta.. nah az fuckup....

Ha annyira odabasz akkor Te miért nem csinálod??????De komolyan.....Egyébként meg írt egy Ír fickó mobile.de-ről....Válogattam még neki képeket és még most is azt mondom hogy nagyon szép a kocsim :lol: :lol: :lol: ezért se fogom olcsón eladni,mert akkor inkább megtartom..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az más, hogy mit miért költöttél rá eddig.

Én arról beszélek hogy:

1, használod a sárgát még 5 évig, és csak az állapotfenntartásra költesz

2, eladod most akár 1,5-ért veszel egy újabbat 3-4ért azon szintén csak állapotfenntartásra költesz

5 év múlva pedig eladod amelyik van és megnézed mennyi pénz van a zsebedben.

Az első esetben több maradna. Szerintem.

Ha el tudnám adni 5 év múlva akkor valószínű hogy azzal járnék jobban ha megtartanám,de magamat ismerve még azzal se :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

szerintem ha egy ilyen korú autót szépítgetsz, fejlesztgetsz, annak az ára sosem fog megtérülni

senki nem fogja neked ezt megfizetni

Sose hittem hogy megtérűl,sőt nem is erről volt szó...De azt nem hittem volna hogy 3hét alatt 1 telefon,de még 1 ingyenes email se jön....... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sose hittem hogy megtérűl,sőt nem is erről volt szó...De azt nem hittem volna hogy 3hét alatt 1 telefon,de még 1 ingyenes email se jön....... :lol:

Szerintem az is lehet a baj, hogy aki ilyen mértékű szépítést akar, az saját magának megcsinálja, hogy teljesen az ő izlésének megfelelő legyen, már csak azért is, mert sosem fogja a sajátjának érezni. Indulj ki abból, hogy te vennél e egy ilyen teljesen megcsinált autót?

Aki meg mindennapi használatra keresi, annak más a szempont (hogy guruljon). Gondolj bele, hogy ezt megveszi valaki, hiába az övé, úgy is mindíg "a Coupe autója" lesz. Annyira egyedi, hogy összeforrt a neveddel :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem az is lehet a baj, hogy aki ilyen mértékű szépítést akar, az saját magának megcsinálja, hogy teljesen az ő izlésének megfelelő legyen, már csak azért is, mert sosem fogja a sajátjának érezni. Indulj ki abból, hogy te vennél e egy ilyen teljesen megcsinált autót?

Aki meg mindennapi használatra keresi, annak más a szempont (hogy guruljon). Gondolj bele, hogy ezt megveszi valaki, hiába az övé, úgy is mindíg "a Coupe autója" lesz. Annyira egyedi, hogy összeforrt a neveddel :lol:

Én csak ilyen autót vennék :lol: mert ez egy ésszerü döntés.Nem kell könyörögni a fényezőnek a lakatosnak,nem kell hónapokra lerakni az autót,nem kell miliókat elkölteni,nem kell utcán szerelni és végigszívni az egészet.....Persze az egész építés folyamata is utolag jó mokának maradt meg,de akkor ott nem tünt olyan jónak....Mikor pl a fényező kirakta a kocsimat 2kor darabokban és közölte hogy fizessem ki és ha jót akarok akkor estére elviszem.Persze a lakatos már elment nyaralni 4 napra.Az alkatrészek meg nála voltak,így hiányosan 4 napig állt az autó a parkolóban.....persze eset az eső végig :lol: És még sorolhatnám.....

Link to comment
Megosztás:

Én csak ilyen autót vennék :lol: mert ez egy ésszerü döntés.Nem kell könyörögni a fényezőnek a lakatosnak,nem kell hónapokra lerakni az autót,nem kell miliókat elkölteni,nem kell utcán szerelni és végigszívni az egészet.....Persze az egész építés folyamata is utolag jó mokának maradt meg,de akkor ott nem tünt olyan jónak....Mikor pl a fényező kirakta a kocsimat 2kor darabokban és közölte hogy fizessem ki és ha jót akarok akkor estére elviszem.Persze a lakatos már elment nyaralni 4 napra.Az alkatrészek meg nála voltak,így hiányosan 4 napig állt az autó a parkolóban.....persze eset az eső végig :lol: És még sorolhatnám.....

ajaj -100k :lol:

Link to comment
Megosztás:

Stefannak igaza van... ott volt pl. Fbalázs kabriója. Hiába adta el, még mindig Kabriós Balázsnak hívjuk, és még mindig Balász autójának a kabriót, ha látjuk :lol:

Vagy ott van akárki mantája (hogy a fajtámnál maradjak), hiába adta el Need a vasat, akkor is Need mantájának hívjuk, hiába van már a nem tudom hanyadik tulajnál. Vagy Szasza, vagy Tüzi mantája ugyanez. Ha én eladnám (ami úgyse lesz) arra is ez lenne igaz.

Link to comment
Megosztás:

Stefannak igaza van... ott volt pl. Fbalázs kabriója. Hiába adta el, még mindig Kabriós Balázsnak hívjuk, és még mindig Balász autójának a kabriót, ha látjuk :lol:

Vagy ott van akárki mantája (hogy a fajtámnál maradjak), hiába adta el Need a vasat, akkor is Need mantájának hívjuk, hiába van már a nem tudom hanyadik tulajnál. Vagy Szasza, vagy Tüzi mantája ugyanez. Ha én eladnám (ami úgyse lesz) arra is ez lenne igaz.

A GSI is hozzánött a nevemhez...sött a Kadi is az Antié lesz mindig is... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Stefannak igaza van... ott volt pl. Fbalázs kabriója. Hiába adta el, még mindig Kabriós Balázsnak hívjuk, és még mindig Balász autójának a kabriót, ha látjuk :lol:

Vagy ott van akárki mantája (hogy a fajtámnál maradjak), hiába adta el Need a vasat, akkor is Need mantájának hívjuk, hiába van már a nem tudom hanyadik tulajnál. Vagy Szasza, vagy Tüzi mantája ugyanez. Ha én eladnám (ami úgyse lesz) arra is ez lenne igaz.

Legalább tovább él coupe astra gsi caravanja :lol: ,de ettöl még ésszerübb ezt megvenni mint mondjuk ugyanilyet csinálni.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem az is lehet a baj, hogy aki ilyen mértékű szépítést akar, az saját magának megcsinálja, hogy teljesen az ő izlésének megfelelő legyen, már csak azért is, mert sosem fogja a sajátjának érezni. Indulj ki abból, hogy te vennél e egy ilyen teljesen megcsinált autót?

Aki meg mindennapi használatra keresi, annak más a szempont (hogy guruljon). Gondolj bele, hogy ezt megveszi valaki, hiába az övé, úgy is mindíg "a Coupe autója" lesz. Annyira egyedi, hogy összeforrt a neveddel :lol:

Magadnak mondasz ellent...te is egy "kész" autót vettél és nem szivtál vele egyedül :lol: Én pl. szemrebbenés nélkül magaménak érezném, nem tudom mit kell ezen annyit moralizálni....kifizettem enyém...most nem mindegy, hogy a lakatos kezébe adom a pénzt vagy a tulajéba? Tényleg nemértem ezt az önérzetes autóépítést :lol: Én a sajátomon alig csináltam magamnak valamit (büszke nem vagyok rá, de nem értek hozzá, nincs időm és helyem) de ettől egy kicsit sem érzem ugy, hogy nem az enyém lenne.

Persze egy gyereknél más a szitu, ott némileg zavarna ha más is besegítene de ez a probléma még nem fenyeget egy ideig :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.