Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azért egy átlagos gsi után is elég nehéz autót választani,mivel várja az ember hogy jól megy,de mégse......Akkor gondolj bele egy 300LE autó után milyen lehet.A belsőt külsőt úgy is hamar megszokod,így csak a moci okozhat állandó örömöt.Persze akkor ha folyamatosan húzod :lol: :lol: :lol:

Nekem ne mond,engem mindig fikáznak,hogy így lassú,meg úgy lassú a traktor,de amikor bekakiltak a GSi-k,akkor én mentem menteni,sőt még a nagyszájjú autószerelőnk szusiját is én húztam el. :lol:

Persze nehéz visszalépni,de azért lehet szerintem egy 180lovas autóval is jókat autózni.Nem minden lámpától lámpáig elverni a sok wannaberacert,inkább legyen jó futómű.

A Ford ebben nem rossz,én most ültem kókuszban,egész jól viseli a pesti utakat és elég feszes is,ahhoz mérten,hogy egy átlagautó.Gondolm az ST futóműve totál más.

Link to comment
Megosztás:

http://belsoseg.blog.hu/2008/07/14/nyereme...resert#c2802582

"voszi 2008.07.15. 19:30:17

sztem jó kis gépezet, 1994-től volt (1983-as) kocka korzám, de szép volt... kiccsaládom egy rakattal nevez rá, ha megnyerjük, megy bele a c20let, nincs kecmec. :D"

:lol: :lol: :lol: :lol:

Felejtsd el :D Hozzámjön,,, vettem 30 tombolát igaz 1 kellett volna a NYERŐT! Szal a korza Paksrajön Ráteszem a radioaktív logot a MOTE logó mellé! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Most vagy ennyire jó olaj került a gépbe vagy ilyen sokat számít egy benzinszűrő is...mert a legutóbbi olajcserénél azt ugy emlékszem nem cseréltem...vagy ennyire elszoktam az autózás örömeitől de a kocsi ugy megy mint a mérgezett egér :lol:

Igaz ez a buszkormény hipergáz benne de keresek valami jómunkásembert mert alig bírok bemászni annyira nagy a kormány :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most vagy ennyire jó olaj került a gépbe vagy ilyen sokat számít egy benzinszűrő is...mert a legutóbbi olajcserénél azt ugy emlékszem nem cseréltem...vagy ennyire elszoktam az autózás örömeitől de a kocsi ugy megy mint a mérgezett egér :D

Igaz ez a buszkormény hipergáz benne de keresek valami jómunkásembert mert alig bírok bemászni annyira nagy a kormány :lol: :lol:

Lurdynál gondolom kicserélik, ha célirányosan szépen megkérsz valakit :D

Bárrrrrrrrr.... lehet addig benne lesz, amíg nem adod el kocsit :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

igen...de nem adom.Mit vegyek belőle?

Az ilyen autót mint az Istváné szerintem csak akkor lenne szabad eladni...de ez az én véleményem.

Ez eddig rendben van,de mi lesz a jövö?????5év múlva tényleg elbontjuk Dinynél?Voszinak se jó a helyzete,de legalább van egy sokkal fiatalabb autója,aminek még van értéke.....Ennek egyre lejebb megy.....Ha ezt nézzük akkor szinte teljesen felesleges vigyázni rá,rendesen szervízeltettni,csak a kötelező dolgokra költeni,mert úgy is a kukában végzi pár áv múlva......Majd a 20 éves gyerekek örülnek hogy olcsóért van alkatrész,mert eladni már nem lehet......

Kiváncsiságból megnéztem mi lenne ha a kéket adnánk el......A helyzet siralmas.....500e ért már lehet venni klímás 95ös 1.8ast....Ez annyit jellent hogy csak az árán buktam 200e ft-t.......Véleményem szerint az öreg autó olyan mint a panel lakás.....Egyre kisebb rá a kereslet és egyre jobban megy le az ára..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

.......Véleményem szerint az öreg autó olyan mint a panel lakás.....Egyre kisebb rá a kereslet és egyre jobban megy le az ára..... :lol:

Megcáfolnálak...én 9-ért vettem, és holnap elvinnék 11 ért...nagyon kapós lett ez a ház...már szólt is ingatlanos, hogy ha mégis eladnám hívjam, mert folyamatosan van rá vevője... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megcáfolnálak...én 9-ért vettem, és holnap elvinnék 11 ért...nagyon kapós lett ez a ház...már szólt is ingatlanos, hogy ha mégis eladnám hívjam, mert folyamatosan van rá vevője... :lol:

Ilyeneket nekem is mondtak,csak mikor oda került a sor mégse lett belőle semmi...... :lol: :lol: Majd jönnek a kínaiak :lol:

Link to comment
Megosztás:

teis fogod kapni majd rendesen a savat, mint Anti kapta.. :lol:

Remélem...

Ugyan úgy fikázott amikor dízlet vettem, hogy pfúúúúj dízel...-> aztán ő is azt akart... :lol:

Aztán amikor eladtam egyáltalán az opelt is kaptam a képembe...-> most ő van soron... :D

Aztán a Cupránál is kaptam...hogy turbós meg bla-bla...-> most épp turbós benzintemetőt nézeget ő is... :D

ami eddig fontos volt, hogy kombi, meg bőr, navi stb...az most már mind lényegtelen...

Szal egy kis savazást azért csak kiérdemelt nem??? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ilyeneket nekem is mondtak,csak mikor oda került a sor mégse lett belőle semmi...... :lol: :lol: Majd jönnek a kínaiak :lol:

Ja csak nálunk valóban meg is veszik...5 új lakást adtak el az utóbbi két hónapban 11 felett picivel... :lol:

Van lift...nem tetőtér, felújítva az egész ház,új nyílászárók, új csatornázás,idéntől lakásonként mérhető fűtés, nem húzós a fűtés szla mert nem nagyok a kecók, meg a közösköltség, egyik legtisztább ház a környéken...utcai része végig bekamerázva...stb...ezek azért nagy előnyök ám...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.