Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az opel az GSi(vagy F astra,de abból is csak caravan :lol: )...a többi nekem nem tetszik...egyébként ha megnézed egy H OPC 7.5milka használtan :D Arról nem is beszélve,hogy messze elmarad a ford(volvo)motorjától a többi meg csak körítés........Azért mert opelfórumon vagyunk nem kell ám sztárolni az opelt :lol: :lol: :lol:

Nem akarlak elkeseríteni, de alig vártam hogy megszabaduljak a Fordomtól, voltam sok szervizben, és láttam ott ezt azt, voltam találkozókon, és beszéltem sok emberrel, az hogy sokat eszik és nem szeretik szerelni a szerelők az egy dolog, de olyan szervizigényes az összes ford hogy azt elsem hiszed és nem is fogod amíg nem érzed a bőrödön, és itt most nem az opel vs fordról van szó most 3db Mondeó áll a műhelyünk előtt, mind 2 millió feletti árban, egyiket generálozni kell, (130 000km), a másik kettőnek elektromos baja van, és nem is kicsi, mellesleg ezeket nem kell generálozni de nem sokára igen, eszi az olajat, nem vészesen de a 10.5 kompresszió már árulkodó, valószínű nem a szelepszárszimeringnél eszi, mondjuk nekem mindegy mit veszel :lol: csak gondoltam megosztom veled hogy a szerelő körben az utolsó autó amit vennének, és nem árt bemenni egy ford szervizbe csak mit ha érdeklődnél és meglátod egy forgalmas napon hgy fele ember aki bent van verekedni akar mert kiadott x milliót és 2 hete nincs autója, és még 3 hetet kell várni az alkatrészre stb.. stb..

Link to comment
Megosztás:

hát ez az. szégyellheted magad... az én trombitámba 1,5 bart töltött a lali. ott kezdődik a vidám világ. :lol: :lol:

nem én,leglább megy,teszi a dolgát :lol: így se volt még olyan aki csak megszoringatott volna,bár 1 porséval volt már 1volnal de az belefér szerintem :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem én,leglább megy,teszi a dolgát :lol: így se volt még olyan aki csak megszoringatott volna,bár 1 porséval volt már 1volnal de az belefér szerintem :lol:

csak viccőtem, nincs azzal semmi baj, hogy ati munkanélküli segélyért kuncsorog jóccakát :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.