Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hol is van egy ilyen vas?1.2M környékén? :roll:

Ez engem is érdekelne, mert ez majdnemolyan mint az enyém.

Csak nekem egy évvel fiatalabb, és egy szük 10essel kevesebb km van benne.

Viszont nincs chip chips, meg enzó meg mit tom én mi. jah.. bőr..de az nem is kellene :(

Szörnyű h 2 év alatt mennyit veszít a kocsi az értékéből.. nah mindegy.. nem szabad ezen filózni :lol: :?

Link to comment
Megosztás:

bazs mielött családi tragédiába fullasztanád a gsi építésem a kedvesem mindig is tudta h nem ő az első. Illetve a mai napig nem tudja hogy ő az, de ez jobb is így, nehogy Lbízza magát :(

Ééééés majd akkor recsegj itt nekem kitiltásról, ha csak a 10edét megtetted a vasadért -hogy is mondtad? a tragacsodért- amit jómagam :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

18-a környékén... :roll:

nu végre :(

kiv leszek rá ha joe akkor lehet mejek oda fényelni...

érdekes most akikkel beszéztem 1iknek sem volt baj,h vizbázisú a festéééék :roll:

még 1-2 helyen megérdeklödöm

csak ugye a suxx ott kezdődik h 2 színű lesz, ki kell ragasztani

namost akkor jóval többet kell állnia kamrában...

az meg zsé, de keményen...

Link to comment
Megosztás:

Elvileg az a "jövő", környezetbarát(abb) kencefice.

igen csak most még okoskodnak egy csomóan h így nem jó úgy nem jó

közben csupán a bibi az a 6-7 bar különbség ami egy robot és egy kézi pisztoly között van... na ezt kell korrigálni

nu meg ugye hiába jövő zenéje, kicsit 3x gázosabb, mert vízbázisú és elnyelni a szervezet, mint geri a jégert és nem kicsit mérgező.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.