Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hááát.

Most nem sorolom fel, de shimán lehet még kifele szedegetni, csak már most is a stabilitás, mint fogalom megszünni láccik :roll:

Pista most metingeltem egy emberkével, aki mint kiderült ismer téged, sőt még a tiszteletbeli autódat is szokta hekkelni.... namiccólsz kicsi a világ mi?

Link to comment
Megosztás:

Hááát.

Most nem sorolom fel, de shimán lehet még kifele szedegetni, csak már most is a stabilitás, mint fogalom megszünni láccik :roll:

Akkor talán nem kellene tovább könnyíteni a GSI Light-ot :roll: Hanem majd némi lóerőt belecsempészi motortérbe :wink:

Pista most metingeltem egy emberkével, aki mint kiderült ismer téged, sőt még a tiszteletbeli autódat is szokta hekkelni.... namiccólsz kicsi a világ mi?

Ő egy nagyon régi barátom és tényleg sokat segített nekem a kocsi kapcsán :) Mit vettél tőle ?

Link to comment
Megosztás:

Semmit, csak dumáztunk :wink:

A GSi Light kapcsán igazad lehet, mert anno ez csak egy kiveszem helyre pofozom és visszarakom mókának indult. Azóta mindig kiszedtem belőle valamit és már nem annyira vicces, hogy egy 20km/h-s oldalszél is majdnem felborít....

Link to comment
Megosztás:

céges, golf4rlz, de az nem az igazi.

csendes, nem pattogok vele, nem állít le a yard, van benne ülés, stb...

Engem ezzel a kocsival egy év alatt egyszer sem vettek ki CSAK azért, mert gsi.

Igaz, apámat egyszer fél óráig követte egy rendőrautó az m1-en, amikor az én autómmal ment.

Dehát apámat aztán követheti kedvére.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.