Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hogyha ezt most eladod és veszel egy másikat, attól még ez a probléma nem oldódik meg nem?

Pont azt írtad, hogy előbb utóbb átalakítódik, mert úgysem bírod ki, akkor az "új" is előbb utóbb ilyen lesz nem? :rolleyes:

Nem,azt mondtam hogy ha nem adom el akkor nem lesz vége sose...Meg azt hogy,olyan kocsit kell venni amihez nem kell,vagy nem lehet hozzá nyúlni :D

caravan kadett turbo

végre már legalább képet látok róla, monjuk nem dobtam el az agyam, jó menni nem láttam még ;) ;) :lol: de azé valahogy kinézhetne

Jó hogy erről volt szó két napja B) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

caravan kadett turbo

végre már legalább képet látok róla, monjuk nem dobtam el az agyam, jó menni nem láttam még ;) ;) :lol: de azé valahogy kinézhetne

Ennek a kocsinak sztem pont ez a lényege... Valaki látja egy Audiból vagy egy BMWből hogy "jé egy kék kis kadett..." Aztán amikor 3autóhosszal kikap lámpától lámpáig... :lol: :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

"Nagyon jo állapotban van,meg kímélt!!!"

Nem semmi, nem elég, hogy nagyon jó állapotba van, de kímélt is! :rolleyes:

"Az autoban közel 250ezer forint értékü zene van!!!!"

Ez a kölyök minden zenét legálisan szerez be? ;)

Borzalmas tényleg mostanában a helyesírás és a fogalmazás is. És nem csak a GSi-sek között. Agyba-főbe mindenhol csak felkiáltójel, duplázott mássalhangzók, kisbetű/nagybetű össze-vissza, idétlen elválasztások. Szörnyű.

ezen kiakadni? bármibe bele lehet kötni, de ebben ez a szép, spontán. van aki nem tud helyesen írni, de aki igen, az is hibázhat/hibázik. ezt el kell fogadni. ennyi. pl. miért kezdesz "és"-sel mondatot, nem tolt le grécccsi processzor, hogy azt nem szabad? ;) szóval szerintem aki szépen, helyesen ír, világosan, vagy éppen irodalmi szinten fogalmaz, az jelez valamiféle igényességet, de több nem lesz tőle a másiknál.

Link to comment
Megosztás:

Eladó a képen látható astra turbo!!0-ról 100-ra 4.6 sec!!280km végsebesség!! Nem össze vissza tákolt autó hanem igényesen átépített!!Nagy injektor csúcsok 550hp jó cooler 70-es rendszer 60mm ültettés fütőművel,angel eyes xenon lámpa!!4 pontos övvel versenyülésekkel!!Perselyezv e van a blokk és tőcsavaros,kovácsolt dugók!!Egyszóval egyben van az autó csal lakás vásárlás miatt vagyok kénytelen megválni miatta!!

Link to comment
Megosztás:

950-ért vette meg tőlem...és közel 1 misit költött rá...a mocira... :lol: ugyan úgy 300 ps körül van mint amikor az enyim volt...csak jól le lett lakva, hullik róla a vakolat... :lol:

majd 900-nál felhívom a srácot... ;) ;)

Úgye nem azt akarod mondani hogy a srác miatt esik le a vakolat???????? :rolleyes: Hogy lakta volna le,ha állandóan az Attilánál állt?

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg te magyarázol miiiiiii ? :lol:

Felesleges blablaba

Nem éri meg blablaba

Nem hallgatsz rám blablaba

:rolleyes: ;) ;) :lol:

Nem is hallgatsz......de mindegy Te is rájössz majd szép lassan B) Egyébként meg beázik,tehát muszáj megcsinálnom :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.