Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

de szerintem azért csak ki kellene árulni belöle ezt azt..... :rolleyes:

nem tom pl ki fizetne itt 120e ft ot egy f28 ért szerintem seni és ki venne acél 5kg os lendkereket 40ért

vagy szintertárcsát f28 hoz vagy ki venne 4db h profilos hajtokart vagy 470cc és 630cc injektort

esetlege egy turbonetics t3/t4 turbo 550le ig .... egy intercooler .... ezek mind olyan dolgok amiket nem fogtok ti megvenni ;)

vagy a sajat készitésü Digit kilometer ora .. azt 50 alatt ugysem adom .... kb ennyi .... a többi meg marad a kocsiban

Link to comment
Megosztás:

nem tom pl ki fizetne itt 120e ft ot egy f28 ért szerintem seni és ki venne acél 5kg os lendkereket 40ért

vagy szintertárcsát f28 hoz vagy ki venne 4db h profilos hajtokart vagy 470cc és 630cc injektort

esetlege egy turbonetics t3/t4 turbo 550le ig .... egy intercooler .... ezek mind olyan dolgok amiket nem fogtok ti megvenni :rolleyes:

vagy a sajat készitésü Digit kilometer ora .. azt 50 alatt ugysem adom .... kb ennyi .... a többi meg marad a kocsiban

a cooler engem majd érdekellne talán,úgy is tervezük a végig becsövezést

a 470es injektort mennyiért adnád?

Link to comment
Megosztás:

nem tom pl ki fizetne itt 120e ft ot egy f28 ért szerintem seni és ki venne acél 5kg os lendkereket 40ért

vagy szintertárcsát f28 hoz vagy ki venne 4db h profilos hajtokart vagy 470cc és 630cc injektort

esetlege egy turbonetics t3/t4 turbo 550le ig .... egy intercooler .... ezek mind olyan dolgok amiket nem fogtok ti megvenni ;)

vagy a sajat készitésü Digit kilometer ora .. azt 50 alatt ugysem adom .... kb ennyi .... a többi meg marad a kocsiban

Én biztos hogy nem...de azért vannak olyanok akik biztos adnának érte pénzt.....lehet nem annyit mint szeretnéd,de az is több mint a semmi :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap voltunk kicsit Esztergom környékén Sityuval... háááát, elég izgalmasak a pályák ;)

Utána meg elmentünk a műhelyhez, ahol már 3. napja várt az autó a fényezésre, mivel végig rohadt nagy

szél fújt (udvaron lehetett csak most fújni). Délután elcsendesedett kicsit a szél, neki is estünk, előkészítés, stb...

aztán mikor elkezdte fújni Gabi, akkora vihar jött, és olyan hirtelen, csak néztünk. Persze a fújást már be kellett

fejezni legalább a motortetőn és a sárvédőn, jó ronda is lett :rolleyes: Én már meg sem lepődtem persze a

viharon, méééis lehetne egy napunk szívás nélkül?! :lol: Na mindegy, Esztergomra már marad ilyen benetton

colors az autó... úgy általában fehér, a hűtőmaszk zöld, az első lökös kék, a hátsó meg sárga :lol:

Aztán majd újra lesz fújva minden normálisan, ha lesz alkalom rá utána.

Este el is hoztam a műhelyből, ma takarítom kívül-belül. Persze azért még maradt egy kis szívás az elhozásra

is... 400m földesúton kell kijönni a műhelytől, 200m után kifogyott a benzin. :lol: Még 200m és ott a kanna az omegában...

Így aztán cipelhettük a kannát, és sötétben tölthettük fel az astrát ;)

Jaaa, és nagyon király a hosszú egyes! B)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap voltunk kicsit Esztergom környékén Sityuval... háááát, elég izgalmasak a pályák :lol:

Utána meg elmentünk a műhelyhez, ahol már 3. napja várt az autó a fényezésre, mivel végig rohadt nagy

szél fújt (udvaron lehetett csak most fújni). Délután elcsendesedett kicsit a szél, neki is estünk, előkészítés, stb...

aztán mikor elkezdte fújni Gabi, akkora vihar jött, és olyan hirtelen, csak néztünk. Persze a fújást már be kellett

fejezni legalább a motortetőn és a sárvédőn, jó ronda is lett :rolleyes: Én már meg sem lepődtem persze a

viharon, méééis lehetne egy napunk szívás nélkül?! B) Na mindegy, Esztergomra már marad ilyen benetton

colors az autó... úgy általában fehér, a hűtőmaszk zöld, az első lökös kék, a hátsó meg sárga :P

Aztán majd újra lesz fújva minden normálisan, ha lesz alkalom rá utána.

Este el is hoztam a műhelyből, ma takarítom kívül-belül. Persze azért még maradt egy kis szívás az elhozásra

is... 400m földesúton kell kijönni a műhelytől, 200m után kifogyott a benzin. :D Még 200m és ott a kanna az omegában...

Így aztán cipelhettük a kannát, és sötétben tölthettük fel az astrát ;)

Jaaa, és nagyon király a hosszú egyes! :P

200 méter kellett cipelnetek a kannát ?

Iszonyatosan kegyetlenek veletek az égiek, hogy ennyire súlytanak ;) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

200 méter kellett cipelnetek a kannát ?

Iszonyatosan kegyetlenek veletek az égiek, hogy ennyire súlytanak ;) ;) :lol:

Így az egész nap után már ez is elég nagy kibaszásnak tűnt... de még nagyobb volt az, hogy

egy bokorcsoport közepén állt meg az astra, alig lehetett hozzáférni a tanknyíláshoz, és sötét

volt... hát így jártunk. :rolleyes:

Amúgy meg kiszólt a lyuk a gödörből... te kanna nélkül sem tudsz 200m-t sétálni :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem tom pl ki fizetne itt 120e ft ot egy f28 ért szerintem seni és ki venne acél 5kg os lendkereket 40ért

vagy szintertárcsát f28 hoz vagy ki venne 4db h profilos hajtokart vagy 470cc és 630cc injektort

esetlege egy turbonetics t3/t4 turbo 550le ig .... egy intercooler .... ezek mind olyan dolgok amiket nem fogtok ti megvenni :rolleyes:

vagy a sajat készitésü Digit kilometer ora .. azt 50 alatt ugysem adom .... kb ennyi .... a többi meg marad a kocsiban

A váltót pl Mor16V tuti megvenné szerintem.

Link to comment
Megosztás:

ha jol emléxem 2 hete lett felajánlva a f28ra -qplunkra -lendkerékre ezek az összegek de nem adtad ....az injectorokat átveszem me rajtam keresik mindig ha jo....

Amig megy nem bontom ki magam alol! Csak mert epp erre van szuksege vkinek ! Nem felek attol hogy az f28 a nyakamon marad

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.