Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A hozzám legközelebb álló barátom is ezt mondta,de csak hónapok kérdése volt,hogy újra ott legyen kis ördög,hogy csak egy pici ez,csak egy pici az. ;)

Ez olyan mint a drog.Nehezen lehet abba hagyni,tünetmentes lehetsz,de bármikor vissza eshetsz! :lol:

Mondjuk halkan jegyzem meg,tényleg nem értem miért adod el.

Családi kocsinak is használható lenne,ha kell megy is,pakolható.

Klíma van benne? :rolleyes:

Nem kell megérteni, csak fogadjátok el ;)

Van benne klíma.

Link to comment
Megosztás:

Nem kell megérteni, csak fogadjátok el ;)

Van benne klíma.

Jó persze!Szíve joga,az ő gépe.

Nem tudom.Én nem tudnám eladni az enyém ennyi bele fektetett meló után,pedig jó lenne valami erősebb.Inkább motorcserén agyalok,monjuk egy Y20DTH már elég lenne. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

hat jelentem ma astra kinyirodott .....

több olaj van a kocsi korül mint magában a motorban és még a felnin is olaj csöpögött ;)

harangoztak szegénynek ... több pénzt ugyanis nem kap .... over ....

jelenleg 230km re bp töl egy halasto mellett acsorog ... lehet kicsit meglöki valaki és megoldja a problémat és a toban fog ácsorogni :rolleyes: vagy majd én segitek neki !!!!

Link to comment
Megosztás:

Coupe pedig addig adja el a kocsijat amig pénzt is kap érte .... nem kell erröl lebeszélni ...

de ös legalabb meg akkor gondolta meg magat amikor a kocsija jo allapotba van ...és pénzt is kap érte ...

hogy a késöbbiekben valaki költ e az a kocsijara szerintem egyértelmü én biztos ... mert ez egy hobby ...

de hogy meg 1x egy motor atépitésbe nem megyek bele azis 100% de kisebb mod mindig lessz nem szeretem hogy tök széria a kocsi ...

de mind ezt adott kereteken belül kell tartani... no az astra nem ilyen volt elsö nagyobb dobasbol tanul az ember és latja a korlátokat ....

ennek ellenére nem kidobott pénz hanem egy hanem egy olyan szorakozas ami csak ilyen költségek árán valosulhat meg ...

vagy drágán veszel erös kocsit vagy feleannyibol épitessz de az még igy is sok ..

szetem az enyem 4-5 közt allt meg valahol de én ebbe a kopoalkatrészeket nem szamolom csak a sok marhaságot ....

a többit mindenféleképp cseréni kell egy öreg autonal ... na tovabbi jo estét

nem soka megyek haza a melobol megnezem mikor megy az1 es éjszakai busz :rolleyes: ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

hat jelentem ma astra kinyirodott .....

több olaj van a kocsi korül mint magában a motorban és még a felnin is olaj csöpögött ;)

harangoztak szegénynek ... több pénzt ugyanis nem kap .... over ....

jelenleg 230km re bp töl egy halasto mellett acsorog ... lehet kicsit meglöki valaki és megoldja a problémat és a toban fog ácsorogni ;) vagy majd én segitek neki !!!!

Nemá ez nemjóbazze! Cska ugy fogta magát szt elfojatta az olaajt??? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

hat jelentem ma astra kinyirodott .....

több olaj van a kocsi korül mint magában a motorban és még a felnin is olaj csöpögött :lol:

harangoztak szegénynek ... több pénzt ugyanis nem kap .... over ....

jelenleg 230km re bp töl egy halasto mellett acsorog ... lehet kicsit meglöki valaki és megoldja a problémat és a toban fog ácsorogni ;) vagy majd én segitek neki !!!!

Részvét... ;)

Csütörtökön láttam a kocsidat és hallottam is. Amikor mentél kifelé valaki meg is kérdezte hogy dízel moci van-e már benne, eléggé csörgött szerencsétlen...

Azt egyébként tudod mi baja lett? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

hát a f@aszba ez nem jo hír akkor kell bele szerválni egy c25 öt vagy egy x30at még jo hogy nem hoztam/adtam el a darut megint hasznát veszed akkor sajnos....magyarnak van egy xe je ami a szürke astra sedanba volt 90é adja, téleg hza vontatni vagy vmi kell szojjá és sajnálom tééleg haver..

Link to comment
Megosztás:

Figyiiiii,

Fábia JLT rendszámos és már bántották ? :rolleyes:

Mennyi idős az a kocsi ?

;)

Ha egyszer összefutnál sógornőmmel, ilyet tőle véletlen se kérdezz...

3 hónaposan már 3x volt javítva a kasztni...

most, hogy 4 éves lett a kocsi, már meg kuplungozni kellett... Pedig km kevés van benne, csak nem tud vezetni.

Sonique! sajnálatos, hogy ennyit szívsz a kocsiddal. ;)

Link to comment
Megosztás:

hat jelentem ma astra kinyirodott .....

több olaj van a kocsi korül mint magában a motorban és még a felnin is olaj csöpögött ;)

harangoztak szegénynek ... több pénzt ugyanis nem kap .... over ....

jelenleg 230km re bp töl egy halasto mellett acsorog ... lehet kicsit meglöki valaki és megoldja a problémat és a toban fog ácsorogni :rolleyes: vagy majd én segitek neki !!!!

Sajnálom én is! ;) Sonique nem mi felénk van véletlenül?El tudnám hozatni egy zárt udvarra nehogy hozzá piszkáljon vmi juhfej.

Link to comment
Megosztás:

hat jelentem ma astra kinyirodott .....

több olaj van a kocsi korül mint magában a motorban és még a felnin is olaj csöpögött :lol:

harangoztak szegénynek ... több pénzt ugyanis nem kap .... over ....

jelenleg 230km re bp töl egy halasto mellett acsorog ... lehet kicsit meglöki valaki és megoldja a problémat és a toban fog ácsorogni :rolleyes: vagy majd én segitek neki !!!!

;) ;) sajnálom én is,helyileg hol történt?

Link to comment
Megosztás:

Sonique sajnálom a kocsit,de szerintem azért csak ki kellene árulni belöle ezt azt..... ;)

Mi lesz BMW vagy Seat???????? :lol: :rolleyes:

én konkrétan már letojm az astrát nem is érdekelt hogy tönkre ment csak az zavar hogy milyen messze történt ..

hogy mi lessz ...................... :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.