Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kitől várjam?Te mondod hogy nem lenne szabad eladni.........Biztos hogy nem fogok autóra több pénzt álldozni,nem fogok tuningolni.....Ez egy ablakon kidobot pénz,és talán Anti is most jött erre rá........olyan autót kell venni amihez nem tudsz hozzányúlni,vagy sajnálsz hozzányúlni.....Túl szegények vagyunk mi még ehhez :rolleyes:

sztem nem kell hozzányúlni egy autóhoz h kidobott pénz legyen, mikor hozza vissza az árát,a kényelmen kívül????

Ez csak egy Zöldfülű véleménye, de azt nem hiszem h eddig nem tuttátok h senki nem fogja megfizetni késöbb azt a mennyiségű szívást stb. ami a kocsikban van-volt......

Link to comment
Megosztás:

sztem nem kell hozzányúlni egy autóhoz h kidobott pénz legyen, mikor hozza vissza az árát,a kényelmen kívül????

Ez csak egy Zöldfülű véleménye, de azt nem hiszem h eddig nem tuttátok h senki nem fogja megfizetni késöbb azt a mennyiségű szívást stb. ami a kocsikban van-volt......

Ígyvan , megveszed szalonból... kigurulsz vele és már 500 ezret buktál is! Használtnál 1-2 évesnél 1 év alatt kb 500-600 buksz és mégcsak hozzásem nyultál! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Már letett róla :rolleyes: :D

Más a tuningon igyekszik ... énmeg azon hogy gyárira álítsamn vissza a GSI-t :lol: most üzleteltem gyári maszkot... és a gyári felók is mennek alá vissza , gyári kipuff is ha kapok rendes áron! :lol: Dehát én még alig költöttem 300.at a kocsira szal még nemvagyok ott ahol kell ;) ;) Jövőre kárpitozás stb stb B) Én nembírom ki hogy ne nyúljak hozzá :lol:

Link to comment
Megosztás:

sztem nem kell hozzányúlni egy autóhoz h kidobott pénz legyen, mikor hozza vissza az árát,a kényelmen kívül????

Ez csak egy Zöldfülű véleménye, de azt nem hiszem h eddig nem tuttátok h senki nem fogja megfizetni késöbb azt a mennyiségű szívást stb. ami a kocsikban van-volt......

Sose mondtam hogy ebből fogok meggazdagodni.....de tehettem volna róla hogy 3milka helyett csak 300e bukjak rajta......

Link to comment
Megosztás:

Ígyvan , megveszed szalonból... kigurulsz vele és már 500 ezret buktál is! Használtnál 1-2 évesnél 1 év alatt kb 500-600 buksz és mégcsak hozzásem nyultál! :rolleyes:

Ez minden autóra igaz,csak ezen nem a piaci értékén bukod el a pénzt.......és nem utolsó sorban ha azt nézzük hogy ha a sárgának nem kadettot törtkek volna össze hanem egy G astrát akkor talán még a biztosító és viritott volna valamit ;) Mindennek meg van az elönye és hátrány is........

Link to comment
Megosztás:

Ez minden autóra igaz,csak ezen nem a piaci értékén bukod el a pénzt.......és nem utolsó sorban ha azt nézzük hogy ha a sárgának nem kadettot törtkek volna össze hanem egy G astrát akkor talán még a biztosító és viritott volna valamit ;) Mindennek meg van az elönye és hátrány is........

Psze .,... de hidd el nem kukacoskodni akarunk és nem irigyek vagyunk... legalább is én nem... csak sajnáljuk azt a szép caravant erről szól itt a téma :rolleyes: ;) Ha lenne annyi pénzem és caravant akarnék 1,5 milláért elhoznám,... mert nagyjából tudom mivan abbana kocsiban! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sose mondtam hogy ebből fogok meggazdagodni.....de tehettem volna róla hogy 3milka helyett csak 300e bukjak rajta......

jah csak akkor valszeg úgy nézne ki mint a kint lekapott másik két caravan, és monjuk semmi örömöd vagymi nem lett volna benne, én legalábbis ezért fogok még autót "építeni", nem azt nézem h mennyit locsolok rá, egyébként meg Rs fókusz zsírul néz ki, felnit tartsd meg rá :rolleyes: ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

jah csak akkor valszeg úgy nézne ki mint a kint lekapott másik két caravan, és monjuk semmi örömöd vagymi nem lett volna benne, én legalábbis ezért fogok még autót "építeni", nem azt nézem h mennyit locsolok rá, egyébként meg Rs fókusz zsírul néz ki, felnit tartsd meg rá :rolleyes: ;) ;)

Majd ha 30 éves leszel térjünk vissza erre :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Psze .,... de hidd el nem kukacoskodni akarunk és nem irigyek vagyunk... legalább is én nem... csak sajnáljuk azt a szép caravant erről szól itt a téma :rolleyes: ;) Ha lenne annyi pénzem és caravant akarnék 1,5 milláért elhoznám,... mert nagyjából tudom mivan abbana kocsiban! ;)

Tudom,de nem elbontom vagy felgyújtom hanem eladom...Lehet jó kezekbe kerül és még a klubba is vissza kerül......

Link to comment
Megosztás:

jah csak akkor valszeg úgy nézne ki mint a kint lekapott másik két caravan, és monjuk semmi örömöd vagymi nem lett volna benne, én legalábbis ezért fogok még autót "építeni", nem azt nézem h mennyit locsolok rá, egyébként meg Rs fókusz zsírul néz ki, felnit tartsd meg rá ;) :lol: :lol:

RS focus lessz???? :rolleyes: ISTVÁN ABBAN MI A CSALÁDIASABB????? :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Biztos hogy nem fogok autóra több pénzt álldozni,nem fogok tuningolni.....Ez egy ablakon kidobot pénz

A hozzám legközelebb álló barátom is ezt mondta,de csak hónapok kérdése volt,hogy újra ott legyen kis ördög,hogy csak egy pici ez,csak egy pici az. ;)

Ez olyan mint a drog.Nehezen lehet abba hagyni,tünetmentes lehetsz,de bármikor vissza eshetsz! ;)

Mondjuk halkan jegyzem meg,tényleg nem értem miért adod el.

Családi kocsinak is használható lenne,ha kell megy is,pakolható.

Klíma van benne? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.