Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

....Másrészt, perszehogy nyavajgok... nálunk is rossz az út de itt a forgalom nem visz 80al... A legszarabb az egészben hogy a hülyegyökérnek aki mögöttem jön a 13as suzuki lemezfelnivel nem számít a gödör vagy éppen az aszfaltgyűrődés, nekem a Borbettel igen... ;)

Harmadrészt: najó kicsit túloztam... amikor a rendőr mellett mentünk el akkor lelassítottál 60ra... :rolleyes:....

Ez pont olyan, mint a gyorshajtás.

Senki nem kötelez senkit arra, hogy gyorsabban menjen, mint a megengedett sebesség, ha megteszi akkor ne legyen nyavajgás a trafi miatt ;)

Te akartál nagy felnit, akkor tűrj/szenvedj/adott esetben csigázz.

Ányyiiiiiiiiiiiii :lol: :lol:

Rendőrautó láttán te gyorsítani szoktál ? :lol: B) :D

Link to comment
Megosztás:

Hogy lehet valaki alkoholista, aki 5 sörtől fejreáll ? :rolleyes: ;) ;) :lol:

Irigykedj csak, Mr. Tékozló! :P :lol:

Azért kiváncsi lennék,hogy ha az arcodba ülne vagy tenné a tejeskannákat ellenkeznél-e! :lol:

Annyit se tudnál mondani,hogy: KUKK! B)

Akkor Stanley mondaná, hogy KUKK! :D :P

Link to comment
Megosztás:

Pedig az eléggé esztergálás volt az elején :rolleyes:

Majdakétlábonjárórajtprogramunkkiokít :lol:

Hátjó... azért azok a téligumik nem nagyon vették fel a tapadást az látszott, de miután megtapadtak jól elhúztál... Rohadtul meg is lepődtem egyébként mert ugye a te autódnak kipuffhangja nincs és nem hallottam hogy túráztatnád a motort. ;)

azkiaz? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.