Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

kolegám vett nitrot nekem a kisautóba, úgyhogy Anti este nem alszol majd, olyan 7 körül tuti hallani fogd :lol:

Ne... inkább reggel 6kor bömböltesd hogy ne legyen igaza...

Nézd a pozitív oldalát...itt legalább nem nyír füvet a szomszéd reggel 6-kor.. :rolleyes: ;)

;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem majdnem végig felújított útakon mentünk, 1 szót nem szólhatsz a 17es felnikkel ;) ;) :lol:

Nekem 16os... nem is az a baj... csak én sosem szokom meg ezt a városon belül 90el közlekedést... Nekem a 60 az szimpatikus... Egyébként ha a felújított utak pesten ilyenek akkor legközelebbi lurdyra visszarakom a gyári felniket. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

nem csak itt nem kell megetetni a riskát :rolleyes: ;)

amúgy meg én is lentrő gyüttem, még a dinyvel egyyütt kergettük a riskákat majdnem. a mi falunk között ment a nagy háború :lol:

Na azé ennyire vidékinek ne nézzél... én sem az istállóban tartom a kocsit. ;)

Link to comment
Megosztás:

Tudtam hogy puhányok vagytok Ti pestiek... :lol: :rolleyes:

Egyrészt : http://www.opelforum.hu/index.php?s=&s...st&p=395154

Másrészt : amerre mentünk, az mind pár éve felújított út, te nyavajogsz álladóan az aszfalt minősége miatt ;) :lol:

Harmadrészt : ha állandóan kilencvennel mentem volna, akkor elég gyorsan be kellett volna kapcsolnod gps-t szerintem ;)

Link to comment
Megosztás:

Egyrészt : http://www.opelforum.hu/index.php?s=&s...st&p=395154

Másrészt : amerre mentünk, az mind pár éve felújított út, te nyavajogsz álladóan az aszfalt minősége miatt ;) :lol:

Harmadrészt : ha állandóan kilencvennel mentem volna, akkor elég gyorsan be kellett volna kapcsolnod gps-t szerintem ;)

oké értem... BUDAPEST...

Másrészt, perszehogy nyavajgok... nálunk is rossz az út de itt a forgalom nem visz 80al... A legszarabb az egészben hogy a hülyegyökérnek aki mögöttem jön a 13as suzuki lemezfelnivel nem számít a gödör vagy éppen az aszfaltgyűrődés, nekem a Borbettel igen... :lol:

Harmadrészt: najó kicsit túloztam... amikor a rendőr mellett mentünk el akkor lelassítottál 60ra... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.