Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

szemüveg nélkül oroszlánnak néztem volna :lol:

Erről eszembe jut az egyik ágyúgolyós feladat: helyet kitaláltuk, Lacháza. Feladat konkrétan: keressük a halott oroszlánt. :lol:

Az egész mezőny a helyi temetőt járta, a helybeli öregasszonyok nagy megrökönyödésére (biztos a blikk is cikkezett annó

a témában :rolleyes: ), mi meg elkezdtük kérdezősködni a városban. Egy svájci sapkás jómunkásember (Malvin az

évfolyamtársa lehetett ;) ) mondta meg a tutit: a város szélén van egy pár éve bezárt peugeot márkakereskedés... ;)

Link to comment
Megosztás:

Tetszik... nemtom de lehet jobban mint a Reiger :rolleyes: (lehet hülyeség) ;)

Van jelnélkülis gyári maszkom ócsóé... és sztem a szine is stimmel... Annyi a baja hogy a lámpa alatti pöckök amik belepattannak el vannak törve, de műanyagossal meg lehet csináltatni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Van jelnélkülis gyári maszkom ócsóé... és sztem a szine is stimmel... Annyi a baja hogy a lámpa alatti pöckök amik belepattannak el vannak törve, de műanyagossal meg lehet csináltatni. :rolleyes:

nem kell oda műanyagos! Profi vagyok ilyen melóban! Esetleg ha fődobná egy képet aztat megköszönném vagy PÜ ben ! THX

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.