Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jó lesz neked ha majd ezekután kapod az "Ezért 1.5-öt??? pfffffff..." kérdéseket??? :rolleyes: ;) ;)

Nemhiszem....nekem nem esik le az ajtókárpít ha becsukom az ajtót,nincs büdös a fél éve az ülésalatt maradt felvágott miatt :lol: ,nem csírázik egy zsák krumpli csak úgy a csomiba... :lol: szóval nem hiszem.de látatlanba már mondták páran hogy messze nem ér ennyit,de nem érdekel.elöbb utóbb mindenki eljutt oda hogy rájön nem 300e ft a vége a tuningnak.......de ezt te tudod a legjobban.Sajna ez az ország ilyen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pláne,hogy 1.4ért hírdetnek egy 212pacís xe-t is.Havasi mérés höhö. ;) Hova jut ez a világ????? ;) :rolleyes:

Szerintem azzal 2baj van.

1.nem mutatós,mindenki azért nyígott hogy nincs rajta alufelni......

2.Mindenki tudja hogy a 212Le nevetséges,emiatt sokan el se mennek megnézni......

Link to comment
Megosztás:

Nemhiszem....nekem nem esik le az ajtókárpít ha becsukom az ajtót,nincs büdös a fél éve az ülésalatt maradt felvágott miatt B) ,nem csírázik egy zsák krumpli csak úgy a csomiba... :lol: szóval nem hiszem.de látatlanba már mondták páran hogy messze nem ér ennyit,de nem érdekel.elöbb utóbb mindenki eljutt oda hogy rájön nem 300e ft a vége a tuningnak.......de ezt te tudod a legjobban.Sajna ez az ország ilyen :lol:

nekem sem esik le a kárpit sem csírázik a krumpli sem búza nincs büdös a kocsiban és nincs parizel sem az ülés alatt! :rolleyes: ;) Viszont ami nincs az enyémba az a tuning! De ja ez az ország már csak ilyen! ja és a festésem sincs oylan mint a tiéd ez is igaz! ezért ér az enyém harmad annyit! ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.