Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

különbenis ha valaki piszkálódik és más visszapiszkálódik az már baj? pláne ha ők poénra veszik? mé kell mindenkinek mindent személyes támadásnak venni?

Te nyugi mááá meee átlövök este egy nyugató lézerlövedéket...

...vagy van jobb...megvárom a kedvező széljárást...és eleresztek egy laza pukit az ablaknál...de aztán azért visszacsukom az ablakot...tudod nálunk megy a klíma... :rolleyes: ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Te nyugi mááá meee átlövök este egy nyugató lézerlövedéket...

...vagy van jobb...megvárom a kedvező széljárást...és eleresztek egy laza pukit az ablaknál...de aztán azért visszacsukom az ablakot...tudod nálunk megy a klíma... :rolleyes: ;) ;)

ha pukit nyomol leba..om az egész épóletben az áramot és majd főhetsz a melegben :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nézd a pozitív oldalát...itt legalább nem nyír füvet a szomszéd reggel 6-kor.. ;) :lol:

hát itt pont kb megfordított helikoptere van a szomszédnak először azt hittem világháború lesz vagymi amikor beröffentette a drága jah és csak 7 kor, vasárnap ;) :lol: :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

446 nézték meg a hirdetést 2 nap alatt....de senki még fel sem hívott :lol:

Bocs, abból 5 én voltam :rolleyes: ;) ;)

egyébként én sem adnám olcsóbban nem mintha átlátnám mennyi "szívás" stb. volt vele de akinek van 1.5 kp-ja az meg 10millás kocsi kezdőrészletbe rakja be vagy 800-é vesz gsit oszt még rálocsol, én megvenném kb 5 év múlva családi autónak de ezzel nem vagy előrébb csak leírtam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bocs, abból 5 én voltam :rolleyes: ;) ;)

egyébként én sem adnám olcsóbban nem mintha átlátnám mennyi "szívás" stb. volt vele de akinek van 1.5 kp-ja az meg 10millás kocsi kezdőrészletbe rakja be vagy 800-é vesz gsit oszt még rálocsol, én megvenném kb 5 év múlva családi autónak de ezzel nem vagy előrébb csak leírtam :lol:

rajta van h hol elsz 5 év múlva... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bocs, abból 5 én voltam :rolleyes: ;) ;)

egyébként én sem adnám olcsóbban nem mintha átlátnám mennyi "szívás" stb. volt vele de akinek van 1.5 kp-ja az meg 10millás kocsi kezdőrészletbe rakja be vagy 800-é vesz gsit oszt még rálocsol, én megvenném kb 5 év múlva családi autónak de ezzel nem vagy előrébb csak leírtam :lol:

Rá kéne beszélni mk-t hogy adja el a fehéret és vegye meg coupejét. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.