Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nem egyik nap autókat nézek meg fotozok meg kipróbálok mindent és ellopom az f1es vasat pár körre, másik nap meg az időmérő ütáni versenyeket nézem ;)

Engem főként a historical rész érdekel...jó lenne látni/hallani pár 20-30 éves igazi rally vasat élőben :rolleyes:

Arra valahogy nem vagyok kíváncsi, hogy Palik "5.-ben taligáz 70 -> megsérült az agyam és nem tudok közvetíteni mert még az ismétleést sem veszem észre" László valami F1-es autót vezetget ;)

Link to comment
Megosztás:

Acer Aspire 7520 a tied,de csak vistával adták úgyhogy akkor ma legalább enm fogok unatkozni. sok kedvem amúgy sincsen semmihez sem me gec álmos vagyok de elklimpirozok a billentyűn mire ehhez lesz valami :rolleyes:

;) ;) :lol: Azt mondtam, hogy csak Vistával volt...és drivereket össze kell szedni...ezért nem xp van rajta...

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: ;) ;) Azt mondtam, hogy csak Vistával volt...és drivereket össze kell szedni...ezért nem xp van rajta...

hát neharagudj de ez nem volt túl nagy kihívás, már le is töltöttem hozzá az összes drivert :lol: vinyot is vigyek amin kipróbáljuk?

mekkora a te vinyod? mer ha úgy jó és tetszik akkor át is rakjuk a cuccost úgy ahogy van. remélem nem fog baszakodni az xp dosban a satás vinyóval.

Link to comment
Megosztás:

hát neharagudj de ez nem volt túl nagy kihívás, már le is töltöttem hozzá az összes drivert ;) vinyot is vigyek amin kipróbáljuk?

mekkora a te vinyod? mer ha úgy jó és tetszik akkor át is rakjuk a cuccost úgy ahogy van. remélem nem fog baszakodni az xp dosban a satás vinyóval.

160 GB asszem...nekem 8, úgy is Te csinálod... :lol: :lol:

nekem csak az a lényeg, hogy gyorsabb legyen...meg tudjak rajta lövöldözni... :rolleyes: ;)

Link to comment
Megosztás:

Engem főként a historical rész érdekel...jó lenne látni/hallani pár 20-30 éves igazi rally vasat élőben :rolleyes:

Arra valahogy nem vagyok kíváncsi, hogy Palik "5.-ben taligáz 70 -> megsérült az agyam és nem tudok közvetíteni mert még az ismétleést sem veszem észre" László valami F1-es autót vezetget ;)

mi tavaly is voltunk mindkét napon és kur.a jó volt. nem volt igazán nagy tömeg és be lehet menni a boxba fél centiről megnézni a régi és új vasakat. öreg ######i a kis 5ös renaultal úgy csinálgatja a célegyenesben a 360kat mint az állat. meg vannak régi f1es vasak még a turbós időből meg minden. nagyon állat.

Link to comment
Megosztás:

160 GB asszem...nekem 8, úgy is Te csinálod... :lol: :lol:

nekem csak az a lényeg, hogy gyorsabb legyen...meg tudjak rajta lövöldözni... :rolleyes: ;)

ja és ha hiányzik a vista akkor a kolegám is rátöltött az xpjére vistás cumót. kinézetre ugyanaz meg hanghatásokra csak xp megy. ;)

ja és miko csináljuk? hétvégén hungaroring után vagy valahogy? mondjuk szombat este?

Link to comment
Megosztás:

ja és ha hiányzik a vista akkor a kolegám is rátöltött az xpjére vistás cumót. kinézetre ugyanaz meg hanghatásokra csak xp megy. :rolleyes:

ja és miko csináljuk? hétvégén hungaroring után vagy valahogy? mondjuk szombat este?

Mennyi idő kell neked erre?

Mert akár odaadhatom holnap reggel este vagy amikor neked jó...

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: :lol: Azt mondtam, hogy csak Vistával volt...és drivereket össze kell szedni...ezért nem xp van rajta...

Az enyémhez is csak Vistás driverek voltak , ASUS XRL51 nekem 5 órámba telt mire minden meglett ugy hogy HAJRÁ PEHI CSABI! :rolleyes: ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

ja és ha hiányzik a vista akkor a kolegám is rátöltött az xpjére vistás cumót. kinézetre ugyanaz meg hanghatásokra csak xp megy. :rolleyes:

ja és miko csináljuk? hétvégén hungaroring után vagy valahogy? mondjuk szombat este?

Én nem adnám a csili viliért a sebességem kitérdekel a kinézet ;) Gyors legyen, amég nem cseréltem le a VGA-m Win2003 servert használtam psze nem othoni felhasználásra van de ügyesen beálítva kb 1,5 * gyorsabb a net és a Game is mint XP-n,,, csak a 7600 GT hez nemvolt XP-s driver meg nem is támogatja az a Windows így lecsúsztam az XP-hez ;)

Link to comment
Megosztás:

Érdekes lista ;)

Nemtudom milyen szempontok alapján irták össze, de a Golf 1 GTI megverte az M3-at, F40-et, 911-et és hasonlókat a 80-as évek kategóriában.....ezt hogy? ;)

pl hogy melyik volt az elterjedt-megkedvelt típus. akkoriban m3 inkább csak címlapokon volt, utcán kevés. viszont

gti golf elérhető volt, és nem kis feeling az akkori csigavasak között :lol:

Ja beszéltem Oszival...8 kor tali a Lurdynál, aztán megyünk mérni... :lol:

Darts nem is lesz? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.