Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

monnyuk azért ugyanez igaz a mondeokra ish...

abból is 99% céges, kintről hozott, sokszázezret futott...

érdemesebb lenne kintről hozni egyet magadnak, olyat amilyet Te kiválasztasz...

Szerintem az Ervin ebbe tudna segiteni.

Már csak az a maradék 2 milka hiányzik hozzá...... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Te akarsz újabb kocsit vazeeeeee :rolleyes: ;) ;) :lol:

ui : fehér csokit kérsz, vagy mazsolásat ? :lol:

Nem akarok,de majd lesz valami...ezt eladni szeretném.....utána csak lesz valami...ha más nem veszek egy rx8at.de akkor a Detti tuti kicsinál.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valahol írtam, de lustaaaaaaaaaaaaaaa vagyok megkeresni hol :rolleyes:

15000et vagy 10000et ment el asszem sima Ferodo-val.

De ne én legyek a kiindulási alap, hogy mennyi idő alatt eszi meg a betétet a tárcsa ;)

Ehhez Brembo pofa van mondjuk nektek BP-n más a helyzet szerintem itt nálunk nincs annyi fékezés mint nálatok pl lámpától lámpáig! :lol: Ha neked annyit kibírt sztem nekem lehet egy 5-10 ezerrel többet!?? ;)

Link to comment
Megosztás:

Most mit röhögsz???????6.4 a 0-100 ;) mutass még egy 1.3as mocit ami szívó és tudja ezt ;)

Hát psze 1.3 mert ugye az "wankel" motor és azért az a 2xx LE azért szép egy ilyen kis köbcentistől ,,, de néztem a 2600ccm es is ugyanannyi LE gondolom az nem wankel! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hát psze 1.3 mert ugye az "wankel" motor és azért az a 2xx LE azért szép egy ilyen kis köbcentistől ,,, de néztem a 2600ccm es is ugyanannyi LE gondolom az nem wankel! :rolleyes:

Rx8ból nem létezik 2600ccm....csak 1.3,de mindenhol 2600ccm veszik.......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.