Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ja...mindig elfelejtem mondani...a Vista valami nem jó key-t tud magáénak...aztán feldobja, hogy adjak újat...mindig adok neki egy cancelt azt fut tovább...

Ha nagyon uncsizol...megnézhetnéd, hogy minden drivel megvan e az xp-hez...

Meg lenne értelme még némi memót beleszírni?

Link to comment
Megosztás:

Nincs kizárva,de ha már Ákos is azt mondja hogy esélytelen jó állapotú megkiméltet venni akkor lehet inkább felejtős......Mondeoból sokkal több van így nagyobb a választék......De mivel az autó még megvan és senki se hívott még ráérek bőven ezen gondolkodni........

monnyuk azért ugyanez igaz a mondeokra ish...

abból is 99% céges, kintről hozott, sokszázezret futott...

érdemesebb lenne kintről hozni egyet magadnak, olyat amilyet Te kiválasztasz...

Szerintem az Ervin ebbe tudna segiteni.

Link to comment
Megosztás:

Ezt én is mondtam Istvánnak, hogy egyik kutya másik eb...nagyon sok a dízel céges autó (főleg a nagyok amiket István is keres) és ezekben nagyon nem kevés km van...évi 100.000 km-rel nyugodtan lehet számolni, mert a magyar kereskedő nem a tip-top-ot hozza be, hanem a sok km-est, esetleg töröttet...mert azon tud nagyot fogni...

A behozatalon az ár és az állapot miatt is érdemes lenne elgondolkozni... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Az a baj...hogy ezekben 200-300 ezer km már benne is van 3 éves korukban...mondjuk a fordokban is... :rolleyes:

csodák nincsenek...

fel kell menni a mobile.de re, és körbenézni, hogy

16.500 euroért milyen autók vannak fennt.

minusz regadó minimum 500.000 Ft azaz 2.000 euro

minusz utiköltség,

minusz haszon minimum 1000 euro.

azaz keressetek 12000 euro körül diesel vectrát...

Link to comment
Megosztás:

Ezt én is mondtam Istvánnak, hogy egyik kutya másik eb...nagyon sok a dízel céges autó (főleg a nagyok amiket István is keres) és ezekben nagyon nem kevés km van...évi 100.000 km-rel nyugodtan lehet számolni, mert a magyar kereskedő nem a tip-top-ot hozza be, hanem a sok km-est, esetleg töröttet...mert azon tud nagyot fogni...

A behozatalon az ár és az állapot miatt is érdemes lenne elgondolkozni... :rolleyes:

igen, igen, én is ezért írtam ezt... mert legalább van remény hogy kint azt veszed amit látsz...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.