Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na mennyé már , nemtom kinemszagolt Ibolyát 5 hónapja??? esetleg nemtod véletlen?? :rolleyes: ;) ;) :lol: És külömben is csak halkan aki regelve van a Bitlove oldalon nem is tudom mitgondoljak! :lol: :lol: B)

Najó tények... de ki nem fog most vagy 9hónapig? Ez itt a kérdés... :D

Link to comment
Megosztás:

A muszáj nagy úr,,, illetve beleakrtam kostolni a teljesítőképességeim határát feszegetve! :rolleyes: ;)

No igen.

Van aki hegyet mászik, van aki ejtőernyőzik.... és van aki - mint a mellékelt példa mutatja - a vöcipapír gurigában lát kihívást ;)

NEM ÉRDEKEL, hol és mikor jutott eszedbe, milyen körülmények között :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Najó tények... de ki nem fog most vagy 9hónapig? Ez itt a kérdés... :rolleyes:

Látom házaséletből megbuktál! ;) ;) :lol: Hát ugykell nekem ha 9 hónapig nem.... de neked már megvan az 5 hónap és csak 4 kell a 9 hez! Tanulj tesóóó az idősebbektől! :lol: :lol: B) :D

Link to comment
Megosztás:

No igen.

Van aki hegyet mászik, van aki ejtőernyőzik.... és van aki - mint a mellékelt példa mutatja - a vöcipapír gurigában lát kihívást B)

NEM ÉRDEKEL, hol és mikor jutott eszedbe, milyen körülmények között :D :P :P

:rolleyes: ;) ;) Na egy adu nálatok van fel is vésem akocsira POWERED BY CREPTO! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

De még mindíg nem süjjedtem le arra a szintre hogy WCpapír gurigákkal szórakozzak... Pedig muterom is meg faterom is papírgyárban dolgozik. :rolleyes:

Na jólvan , WC papír,,,, legyen de nem az ,,, még mindíg jobb mint fulákoló ETC egységgel , meg hójagos hátsóível! ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.