Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Te figyelj már, mennyi volt akkor az euró, hogy 22000 Forintért megkaptátok őket ? ;)

Jelenlegi listában 30000 Forint, írtam neki most mennyi ;)

lexmaul.hu megen off :rolleyes:

Nem tudom mennyi volt az euro,de megnéztem a mennyit költöttem a kocsira listámat és 22000ft volt..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hallottátok a hírt??? Lehet csökken 3-4 HUF-fal a nafta ára...el sem hiszem, hogy van ilyen... :rolleyes:

És állítólag olcsóbb lesz 5 forinttal a vattás fülpiszka is, ha nagy tételben veszed.

Én akkor rágtam be, amikor osztrákiában tankoltam olcsóbban mint itthon. Még ha nem számolom az erős forint árfolyamot, akkor is olcsóbban jött ki.

Azt mondják azért lesz olcsóbb mert erősödött a forint. Aztán ha visszamegy 250 környékére, rávernek a mostani árra még vagy 20 forintot...

Link to comment
Megosztás:

És állítólag olcsóbb lesz 5 forinttal a vattás fülpiszka is, ha nagy tételben veszed.

Én akkor rágtam be, amikor osztrákiában tankoltam olcsóbban mint itthon. Még ha nem számolom az erős forint árfolyamot, akkor is olcsóbban jött ki.

Azt mondják azért lesz olcsóbb mert erősödött a forint. Aztán ha visszamegy 250 környékére, rávernek a mostani árra még vagy 20 forintot...

Egyenlőre nagyon úgy néz ki, hogy év végégig erős marad a forint az EUR-ral szemben...nem véletlenül jósolják a 220 HUF/EUR árfolyamot...

szal akinek euróban van a lóvéja szálljon ki belőle, ha nem akar nagyot perecelni...vagy ne legyen rá szüksége másfél évig... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.