Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Eladó Opel Kadett GSI 1998 cm3, friss műszaki, friss zöldkártya, családi okok miatt eladó. Chopper motorkerékpár csere érdekel ilyen árban 125 cm3-ig. irányár: 350.000,- Ft.

:rolleyes: ;) ;) Namost családi ok vagy csupán motorozhatnékja van??? ez egy bohóc! :lol: :lol:

125-ös chopper? :lol: vazz inkább egy jó bicikli és még az egészségéért is tesz vmit

Link to comment
Megosztás:

Lehet,de nem hiszem.....Kaptam helyette pénzt és továbblépek.....Álltalában az szokott lenni hogy valaki megveszi,és összetöri 1 hónapon belül vagy lelakja teljesen......Tisztelet a kivételnek.....

Igen ebben igazad van, pl ezt a gsi-t a srác 2 hónapíg tartotta nekem neki nem volt mindegy ki veszi meg pl mondta és eliheszem neki amit mondott hogy lett volna aki kifizette volna tényleg az egészet , de fiatal suttyó kölök volt és nem is volt neki szimpi így nem adtta el psze ez az előtt volt hogy én felhívtam,,, nekem csak anyit mondott mikor mondtam neki mik a terveim az autóval és hogy már mi lett megcsinálgatva rajta : Szerinte én jobb gazdi leszek mint ő pedíg ősem hanyagolta el ! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na nekem idén kell vennem házat.... psze arra vennék én is fel hitelt de autóra semmikép.... a kritérium a háznál a garázs ha azvan akkor a többi már részletkérdés! :rolleyes:

Én is így vook vele, garázs az legyen, úgy hogy hegeszgetni is bírjak benne, asszonynak meg csinálnék egy A mantát, mert az tecc neki nagyon, igazából Mustangra vágyik, de mondtam ide yenki szar nem jön, mert akkor cserélhetném le a szerszámokat collosara ;) ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is így vook vele, garázs az legyen, úgy hogy hegeszgetni is bírjak benne, asszonynak meg csinálnék egy A mantát, mert az tecc neki nagyon, igazából Mustangra vágyik, de mondtam ide yenki szar nem jön, mert akkor cserélhetném le a szerszámokat collosara :rolleyes: ;) ;)

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is így vook vele, garázs az legyen, úgy hogy hegeszgetni is bírjak benne, asszonynak meg csinálnék egy A mantát, mert az tecc neki nagyon, igazából Mustangra vágyik, de mondtam ide yenki szar nem jön, mert akkor cserélhetném le a szerszámokat collosara :rolleyes: ;) ;)

:lol: :lol: :lol: Vagy egy Corsa GSI! Az igazi nőies autó B)

Link to comment
Megosztás:

El fér nekem vajon az SFI-től?

1.6 16V-n rajta volt...

Szerintem sem fér el...

Hát most nemtudom mit kell megfizetni ezeknél a Márkanevet vagy tényleg spec anyagból van??? Amúgy észrevenni gondolom ha jelenvana merevítő a tornyoknál! ;)

A sparco az elég spec anyagból van, valami erős alu-ötvözet. Van vagy egy kiló az egész :rolleyes:

Amúgy ha úgy veszed, savállóból 20 alatt nem csinálnak neked haveri árban sem (legalábbis mifelénk), szal

attól meg már nem sokkal drágább profi anyagból, profi minőségben ;)

Link to comment
Megosztás:

Enniyre nem volt semmi amúgy pénteken???

:rolleyes:

De....Volt budakeszi.......Ott mi voltunk 3an....Utána volt Váci a tesconál...Persze be kellett menni a Tescoba meleg kifliért(Krisztián)...Onnan átmentünk a shellre de amíg ott voltunk semmi nem történt......Onnan iveco 3-4 rendőrautó,onnan sziget(találkoztunk Redivel)....onna meg lurdy......Szóval nem unatkoztunk,de nem láttunk semmit......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.