Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát most nemtudom mit kell megfizetni ezeknél a Márkanevet vagy tényleg spec anyagból van??? Amúgy észrevenni gondolom ha jelenvana merevítő a tornyoknál! :rolleyes:

Véleményem szerint gyári gátlónál semmi értelme nincs......Gondolom hogy a márkanevet kell megfizetni.....nem hiszem hogy spec. anyagból van.......

Link to comment
Megosztás:

Nem kell vele foglalkozni...eladtad megvették azt csinálnak vele amit akarnak.....Engem spec nem érdekelne ha valaki megvenné és szétbarmolná.....

István azért csak csak elszomorodnál ha látnád hogy amin annyit melóztál és nem fejlődna hanem lelakva látnád! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

De azt nem eladtam hanem ellopták......Gondolkodni nem szoktam rajta,de még mindíg sajnálom..... ;)

Kívánjuk annak a segfejnek, hogy a kiárult alkatrészek árát költse gyógyszerre, és a maradékból vegyen és vigyen virágot az anyukája sírjára! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

vhol olvastam ha már alacsonyabb oldalfalú gumit használsz akkor is ajánlott :rolleyes:

Azt tudom hogy nem árt ha keményebb gátlók vannak,mert különben nem bírja a torony...Persze lehet minimálisan érezni kanyarban hogy ott van a toronymerevító,de gyári gátlókhoz nem raknék 30e-ért mivel semmi értelme.....

Link to comment
Megosztás:

Véleményem szerint gyári gátlónál semmi értelme nincs......Gondolom hogy a márkanevet kell megfizetni.....nem hiszem hogy spec. anyagból van.......

hmm akkor lehet csináltatok egyett saválóból.... csak kellenének méretek vagy egy rajz vagy nemtom! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

István azért csak csak elszomorodnál ha látnád hogy amin annyit melóztál és nem fejlődna hanem lelakva látnád! :rolleyes:

Na ezért megy tőlem az én autóm bontóba, vagy darabokba eladásra. Ezt mindenképp meghagynám jáccós autónak és később vennék egy H OPC turbót családinak ;) Amúgy meg A mantán gondolkozok és pípecre megcsinálni, de most nincs kedvem hitelt felvenni :lol: Házat kéne jövőre és azt is hitelre ;)

Link to comment
Megosztás:

Ja a vevőm haverja is megválna a jó kis GSi-jétől ....

ITT

és 125-ös chopperre cserélné ... B) :rolleyes:

Eladó Opel Kadett GSI 1998 cm3, friss műszaki, friss zöldkártya, családi okok miatt eladó. Chopper motorkerékpár csere érdekel ilyen árban 125 cm3-ig. irányár: 350.000,- Ft.

;) ;) :lol: Namost családi ok vagy csupán motorozhatnékja van??? ez egy bohóc! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Beszarok, mekkora pofátlanok, mindegy ez van ez kell szertni :lol:

Viszont a sparcocuccos srác nagyon jó fej volt,és adott kedvezményt mert 2 vettünk.....

Viszont matricából 2 is adtak hozzá :rolleyes: ;)

István azért csak csak elszomorodnál ha látnád hogy amin annyit melóztál és nem fejlődna hanem lelakva látnád! ;)

Lehet,de nem hiszem.....Kaptam helyette pénzt és továbblépek.....Álltalában az szokott lenni hogy valaki megveszi,és összetöri 1 hónapon belül vagy lelakja teljesen......Tisztelet a kivételnek.....

Link to comment
Megosztás:

Eladó Opel Kadett GSI 1998 cm3, friss műszaki, friss zöldkártya, családi okok miatt eladó. Chopper motorkerékpár csere érdekel ilyen árban 125 cm3-ig. irányár: 350.000,- Ft.

:rolleyes: ;) ;) Namost családi ok vagy csupán motorozhatnékja van??? ez egy bohóc! :lol: :lol:

Nem eléggé családi ok, kevesebbet eszik :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na ezért megy tőlem az én autóm bontóba, vagy darabokba eladásra. Ezt mindenképp meghagynám jáccós autónak és később vennék egy H OPC turbót családinak ;) Amúgy meg A mantán gondolkozok és pípecre megcsinálni, de most nincs kedvem hitelt felvenni :lol: Házat kéne jövőre és azt is hitelre ;)

Na nekem idén kell vennem házat.... psze arra vennék én is fel hitelt de autóra semmikép.... a kritérium a háznál a garázs ha azvan akkor a többi már részletkérdés! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na ezért megy tőlem az én autóm bontóba, vagy darabokba eladásra. Ezt mindenképp meghagynám jáccós autónak és később vennék egy H OPC turbót családinak ;) Amúgy meg A mantán gondolkozok és pípecre megcsinálni, de most nincs kedvem hitelt felvenni ;) Házat kéne jövőre és azt is hitelre :rolleyes:

nekem is lennének ötleteim autót tekintve de van most fontosabb is ahová a pénzt tehetném

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.