Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az az igazság lakatos vagyok, van műhely anyag, meg minden, de lusta vook rá. Még saválló cső is lenne a gyárból, de ha lenne kb.15-18-ért akkor inkább megvenném :rolleyes:

Én is gondoltam rá hogy bent az erőműbe az esztergályos műhelybe összedobatok egyett mert megcsinálnák csak soha nemérek oda! De nem is tudom hogy nem e spec anyag kjell ahhoz!

Link to comment
Megosztás:

Az az igazság lakatos vagyok, van műhely anyag, meg minden, de lusta vook rá. Még saválló cső is lenne a gyárból, de ha lenne kb.15-18-ért akkor inkább megvenném ;)

Sajnos a sparco 30körül van és a lexmaul is kb 25e ft.... :rolleyes: Én még pont áremelés elött vettem a sparcot 22e volt......

Link to comment
Megosztás:

Én is gondoltam rá hogy bent az erőműbe az esztergályos műhelybe összedobatok egyett mert megcsinálnák csak soha nemérek oda! De nem is tudom hogy nem e spec anyag kjell ahhoz!

Úgy lenne a jó ha lenne egy minta darab és nem kel tökölni vele, haverom B corsa gsi-hez csinált állíthatót savállóból előre hátra. Ők lánggal hegesztették, szép taknyos is lett, nekem otthon van co saválló dróttal meg awi, én azzal csinálnám.

Link to comment
Megosztás:

most ez hogy van?

nem rég még 380 volt most meg már 500? :rolleyes:

felteszem már én is 1x 1miskáért utána meg 2ért ;)

Ez úgy van, hogy akik megvették, most gondolják, hogy jól meggazdagodnak rajta. Csak megjegyzem, ha én 5 fa##verős képpek, 10 soros leírással a kutya nem hívott 380-ért, elég érdekes lesz igy eladni fél misiért. Fölleg a hátsó ajtón a ratyi felirattal ....

Elég szar így látni, anno úgy indultam neki az eladásnak, hogy jó gazdit szeretnék neki, dehát a pénz az pénz sajna . Igazi barbár ##### vették meg, amint a képeket is látszik.

Link to comment
Megosztás:

Úgy lenne a jó ha lenne egy minta darab és nem kel tökölni vele, haverom B corsa gsi-hez csinált állíthatót savállóból előre hátra. Ők lánggal hegesztették, szép taknyos is lett, nekem otthon van co saválló dróttal meg awi, én azzal csinálnám.

Demóval kellene beszélni ő CNC esztergán melózik ismeri csínját binját :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Menni kéne önjárós fűnyírót csinálni, de nincs kedvem itt jobb a hüvin, aztán fel kellene próbálni PC dublőrét :rolleyes:

Na én ismerek olyan fószert aki még a rotakapára is direktszűrőt tett a nagyfaterjának,,,, tudod ezek lassan pörögnak fel és megcsinálta úgy az öregnek hogy olyanvolt mit egy sthifűrész! ;) ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez úgy van, hogy akik megvették, most gondolják, hogy jól meggazdagodnak rajta. Csak megjegyzem, ha én 5 fa##verős képpek, 10 soros leírással a kutya nem hívott 380-ért, elég érdekes lesz igy eladni fél misiért. Fölleg a hátsó ajtón a ratyi felirattal ....

Elég szar így látni, anno úgy indultam neki az eladásnak, hogy jó gazdit szeretnék neki, dehát a pénz az pénz sajna . Igazi barbár ##### vették meg, amint a képeket is látszik.

sok mindent nem tudsz már csinálni ezzel...sajna :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos a sparco 30körül van és a lexmaul is kb 25e ft.... :rolleyes: Én még pont áremelés elött vettem a sparcot 22e volt......

Hát most nemtudom mit kell megfizetni ezeknél a Márkanevet vagy tényleg spec anyagból van??? Amúgy észrevenni gondolom ha jelenvana merevítő a tornyoknál! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez úgy van, hogy akik megvették, most gondolják, hogy jól meggazdagodnak rajta. Csak megjegyzem, ha én 5 fa##verős képpek, 10 soros leírással a kutya nem hívott 380-ért, elég érdekes lesz igy eladni fél misiért. Fölleg a hátsó ajtón a ratyi felirattal ....

Elég szar így látni, anno úgy indultam neki az eladásnak, hogy jó gazdit szeretnék neki, dehát a pénz az pénz sajna . Igazi barbár ##### vették meg, amint a képeket is látszik.

Nem kell vele foglalkozni...eladtad megvették azt csinálnak vele amit akarnak.....Engem spec nem érdekelne ha valaki megvenné és szétbarmolná.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.