Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Ismét kis segítség kellene. Belekezdtem a műszerfalszámlap "fehérítésbe"... A számlap megvilágításával nincs is gondom, mivel elektroluminenszes, vagyis nem kellett ledekkel szenvednem... Viszont a mutatók pirosra színezése nem sikerült úgy ahogy terveztem. Az eredeti mutatók ugye hátulról fehérrel le vannak festve, ettől világítanak fehéren a sötétben. Gondoltam, lekaparom a fehéret, lefestem hátul pirosra és kész. Ám nem lett túl hatátos. Világosban ok, de sötétben nem elég fényes és piros.

Ötlet? Bűvészkedjek be vhová a mutató megvilágításához piros ledeket? Mutatók lefestése valami "piros sötétben világító" festékkel?

Ki hogyan csinálta aki csinálta?

Én regebben amíg nem volt beledezve az izzókat jóminőségű alkoholos filcel festettem be és szép piros volt minden. Esetleg próbáld ezt meg, vagy lehet külön kapni izzó festéket. Amúgy a gyárban van nekünk sok fajta, ha mondasz egy tengely átmérőt, utána nézek és hozok. Asszem a piros mutató a VW és Údikon van, és ha a tengely méret megegyezik akkor jó lesz rá.

Link to comment
Megosztás:

EZ

El fér nekem vajon az SFI-től?

1.6 16V-n rajta volt...

Sztem akkor férne el ha PC- re cseréled az SFI dobozt mert az alacsonyabb,,, én személy szerint nem is emlékszem hogy láttam volna SFI előtt vagy felett átívelő merevítőt. De ez csak én gondolom nem bizti hogy így is van! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.