Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na szóval megcsináltuk a full vezérlés cserét,,,, 7 csavart ugykelett kikalapálni abból 6 db a ékszíjtárcsára vonatkozott (utána legyártottuk az újakat) és 1 db ami a vezérlés lemezét rögzítette. A 3 ból az az 1 volt szar 1 órán keresztül lazítottuk Demóval azthittem fejenálva leszilom magam. No akkor kiszenvedttük, és ment az új cucc a helyére, amég Petya ezt azt meghúzott én elvégeztem a segédmunkát lepucoltam a nyakig dzsuvás cuccokat,,,, Aztán elkeztük összepakolni a vezérlést. Elsőre összerakta Petya ami nagyon jólesett a szívatós csavarok után! :lol: Igazából a meló nem tartott sokáig , csak amég hűlt a kocsi átmantünk MOR16V hez diskurálni lazítani , ja és psze a kutyunak teniszlabdát dobálni B) Mert a haverságot ő így mérte :rolleyes: ;) Következő projekt az 16db hidrotőke + szívósorcsere és kipuff generál! :lol:

És akkor pár kép!

KÉP

KÉP2

KÉP3

KÉP4

Hazafelé a jóóó hosszú egyenesben le is teszteltema vezérlést óraszerint 200 fölé nyomtam neki hagy kopjon ! ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jah és utána Demóval elmentünk a Corsával egy próbakörre.... Nahát..... ;) :lol: :lol: Tátottszájjal nézelődttem... és majdnem halálfélelmem is volt elszoktam az ilyen combos dolgoktól! És még azthittem kis naívan hogy az enyém Ku.vajól megy , hát eltudom képzelni hogy egy turbós hogymehet lehet összesz@rnám magam! :lol: Ezzel csak az a baj hogy szépen lassan megleszek fertőzve ezekkel a combos kocsikkal és előbb utóbb akarok majd egyett magamnak is! B) :rolleyes: ;)

Link to comment
Megosztás:

Jah és utána Demóval elmentünk a Corsával egy próbakörre.... Nahát..... ;) :lol: :lol: Tátottszájjal nézelődttem... és majdnem halálfélelmem is volt elszoktam az ilyen combos dolgoktól! És még azthittem kis naívan hogy az enyém Ku.vajól megy , hát eltudom képzelni hogy egy turbós hogymehet lehet összesz@rnám magam! :lol: Ezzel csak az a baj hogy szépen lassan megleszek fertőzve ezekkel a combos kocsikkal és előbb utóbb akarok majd egyett magamnak is! B) :rolleyes: ;)

Mi is szereltünk ma,csak mi düzelt,Y20DTH.

Amúgy van egy Demóéhoz hasonló verda eladó ha gondolod,500E az ára,gyönyörű állapotban van.

Link to comment
Megosztás:

Mi is szereltünk ma,csak mi düzelt,Y20DTH.

Amúgy van egy Demóéhoz hasonló verda eladó ha gondolod,500E az ára,gyönyörű állapotban van.

Igen mondta Petya hogy van egy Jó Corsa , csak az a baj hogy 2. jáccós kocsinak Luxus , első autónak meg pöppet kicsi nekem! :rolleyes: No és mit szereltetek???

Azt viszont halottam hogy Dezső motorteréből enni lehet ;) Legközelebbi talin meg kell mutatnod ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

No és mit szereltetek???

Azt viszont halottam hogy Dezső motorteréből enni lehet ;) Legközelebbi talin meg kell mutatnod :rolleyes: ;)

B veki volt a beteg,Motorban porlasztócsúcs tömítések cseréje,szívósor tisztítás polírozás,hűtőtartó gumibakok cseréje,fékolajcsere,váltóolajcsere,hátső lengőkar szilentek cseréje stb.

A motorterem általában meg ilyen!

Link to comment
Megosztás:

B veki volt a beteg,Motorban porlasztócsúcs tömítések cseréje,szívósor tisztítás polírozás,hűtőtartó gumibakok cseréje,fékolajcsere,váltóolajcsere,hátső lengőkar szilentek cseréje stb.

Na azsem kis meló! :rolleyes:

A motorterem általában meg ilyen!

Ezmeg HÚ B.MEG!!!! ;) Nagyon kúúl eccer rászánom az időt és minden olyan tömítést ahol szivároghat csere és mepucolom a motorterem! ;)

Link to comment
Megosztás:

Igen mondta Petya hogy van egy Jó Corsa , csak az a baj hogy 2. jáccós kocsinak Luxus , első autónak meg pöppet kicsi nekem! :rolleyes: No és mit szereltetek???

Mivel jön nálatok is haslakó, így a GSi-t áldozd fel egy családiért cserébe, aztán jöhet a gyorsótóka! ;)

Link to comment
Megosztás:

Mivel jön nálatok is haslakó, így a GSi-t áldozd fel egy családiért cserébe, aztán jöhet a gyorsótóka! ;)

Marad a GSI ;) Ebben elférünk "MÉG" nemtervezünk csak 1 családot remélem a 3 ajtó nem lessz hátrány ha meg még is , lessz 5 ajtós de csak is 20XE vel akkor replika GSI lessz! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Petyánál szerelünk.... Jön egy szomszéd ,,, mondja na ebbe is ilyen motort tettetek??? Azt mondja Petya: Nem dehogy is ebben gyárivan ,,, mi is az ilyenekből szereljük ki! :rolleyes: ;) Gondolom az a szomszéd is tudja mikor milyen motor volt a kis corsában! ;) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ismét kis segítség kellene. Belekezdtem a műszerfalszámlap "fehérítésbe"... A számlap megvilágításával nincs is gondom, mivel elektroluminenszes, vagyis nem kellett ledekkel szenvednem... Viszont a mutatók pirosra színezése nem sikerült úgy ahogy terveztem. Az eredeti mutatók ugye hátulról fehérrel le vannak festve, ettől világítanak fehéren a sötétben. Gondoltam, lekaparom a fehéret, lefestem hátul pirosra és kész. Ám nem lett túl hatátos. Világosban ok, de sötétben nem elég fényes és piros.

Ötlet? Bűvészkedjek be vhová a mutató megvilágításához piros ledeket? Mutatók lefestése valami "piros sötétben világító" festékkel?

Ki hogyan csinálta aki csinálta?

Link to comment
Megosztás:

Hm hát igen én is ettől tartok, csak gondoltam hátha valaki képről is megtudja aszondani...

Háááát, rá kellne próbálni, de talán nagyobbat kellne kerülnie.

Próbáld megkérdezni milyen márka és rákeresni, hogy melyiket mely tipushoz írják.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.