Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

aha... Lakkozni nem lakkoztad? :rolleyes:

Nem akartam , bár a festékben van lakk és fényes is lett volna ha,,,,, A napra kitettem a cucot és bőven 30-40 cm ről fujtam és így faja mattos lett! mivel a muanyag is matt nem akartam csili vilit!

Link to comment
Megosztás:

Nem keresnek, csak olyan az angol olvasási tudásuk mint amilyen az írásuk: gyenge és hibás

Oda van írva: "under construction"

szerintem meg meglátták a lényeget ...

"under construction"

semmit nem jelenet ... egy szép körités a weboldal halott és soha többet nem üzemel mondat helyett ...

tök fölösleges barmit is ki irni mivel soha nem fog üzemelni

Link to comment
Megosztás:

Nem akartam , bár a festékben van lakk és fényes is lett volna ha,,,,, A napra kitettem a cucot és bőven 30-40 cm ről fujtam és így faja mattos lett! mivel a muanyag is matt nem akartam csili vilit!

Vágom... Királyul néz ki a képeken... Majd ha isten is és a főnökeim is úgy akarják megtekintem balatonon... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

no jah 300+ LE vel sem tudok lassan menni Soha ....majd pont evvel jo vicc :lol: :P :lol: :D

:lol: B)

Kár hogy nem ismerlek :rolleyes: soha nem jössz ki péntek este, igaz tudom hogy te már akkor, mikor én még csak sehol sem voltam ;) de akkor is kijöhetnél egyik péntek este ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.