Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na ilyen lett! :D Hát van még mit tanulni ilyentéren de márcsak azért is beszerelem mert SK cucc! :rolleyes: ;) ;)

A vonalvezetésekkel is van némi problem az aljánál de Sz@rok bele ilyen marad a kövi biztos jobban sikerül! :P

jóaza a rózsaszín papaucs, szerintem redi mindjárt lecsap rá :P :lol:

a secound editiont azt nekem készíthetnéd! csak 2 ora legyen benne :lol: :lol: B)

Link to comment
Megosztás:

Felraktam pár gsit a klubból erre a fórumra......remélem senki nem bánja

Ha esetleg mégis akkor szóljon és kitörlöm :lol: :rolleyes:

Mekkora reakció!!! ;) ;) :lol:

Thanks a lot coupegsi and Zsoltee :jap:

You have a really good club in your country, it's really great ! :sol:

Congratulations Hungarian Friends :lol:

A lot of amazing projects!!! It's perfect!

The site " gsi.hu " doesn't work any more?

Link to comment
Megosztás:

Na ilyen veszélyes a helyzet? :rolleyes:

nem, csak most már biztos, hogy 0 kompenzáció a 36->40 óra végett.

a szakszervezetekből meg páran forszírozzák a 12-zést, mert akkor több szabadnap lenne... ennek hátulütője, hogy akkor újra kéne tárgyalni a bérezést, amit már most is sokall a drága HR igazgatónő...

egyre vonzóbb a cég...

annyira spórolnak, minden garast a fogukhoz vernek, közben milliárdos fejlesztéseket végeznek...

szal pl. annyira csak az éppen szükséges dolgokat engedik, hogy múltkor egy segédanyag elfogyott... másik kütyüre egy nyomástávadó hiányzik, mert tartalék nincs, és elromlott az eredeti...

Link to comment
Megosztás:

Ez hülyeség de tény hogy semmi közöm hozzá. Viszont a szept 15-én befizetendő súlyadót is befizeted márciusban, mert akkor jön meg a csekk és nehogy elfelejtsd?

A súlyadót is befizettem akkor amikor megkaptam a két csekket. Pontosan. ;)

Nem mentegetőtöm, kellene a powercup, de most vasárnap felnit veszek gumival, így a költségvetést át kellett szerveznem. Nameg még jövő héten a MHT is fújva lesz az is egy 20as... Szóval nem maradt lé ilyesmire. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na ilyen lett! :lol: Hát van még mit tanulni ilyentéren de márcsak azért is beszerelem mert SK cucc! :rolleyes: ;) ;)

A vonalvezetésekkel is van némi problem az aljánál de Sz@rok bele ilyen marad a kövi biztos jobban sikerül! :lol:

Látom segített a finomabb csiszolópapír... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.