Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Céges a gép, szal full legál dolgok vannak rajta...CD-m viszont nincs semmihez... :rolleyes:

Ha céges és nincs hozzá telepítő cucc akkor viszont akár te is ujra tudnád húzni, mert amikor bekapcsolod kell, hogy legyen lehetőség valami recovery startup-ot választani aminek a segítségével gyári állapotba visszaáll. Ezt pont erre találták ki, hogy bárki meg tudja magának javítani. De előtte a fontos dolgokat érdemes lementeni a gépről, mert mindent legyak.

Link to comment
Megosztás:

Ha céges és nincs hozzá telepítő cucc akkor viszont akár te is ujra tudnád húzni, mert amikor bekapcsolod kell, hogy legyen lehetőség valami recovery startup-ot választani aminek a segítségével gyári állapotba visszaáll. Ezt pont erre találták ki, hogy bárki meg tudja magának javítani. De előtte a fontos dolgokat érdemes lementeni a gépről, mert mindent legyak.

F8, aztán felolvasást tartottam Xraynek, hogy mik a lehetőségek...azoktól nem javult meg... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ésmá formája is van vagy csak beleszúrtad a pamlagba hogy világítson neked éjjel? :D ;)

nembírtam ki és begyugdostam a helyire :lol: Most festettem OCSMÁNY LETT! :rolleyes: ;) Pedíg annyira megcsiszoltam! Nembaj van B terv Ötapadós tapéta! :lol: :lol: B)

Link to comment
Megosztás:

nemaz

sokkal korábban, valamikor közvetlen bekapcsolás után kell lennie valaminek

Ha kivan kapcsolva a sajátgép specnél valamint a rendszervisszaálítás akkor fújhatja :rolleyes: Amúgy régen volt egy parancs a setupreg dos alól és faján ment pl win98 de ezekben már nincs!

Link to comment
Megosztás:

nembírtam ki és begyugdostam a helyire ;) Most festettem OCSMÁNY LETT! :rolleyes: ;) Pedíg annyira megcsiszoltam! Nembaj van B terv Ötapadós tapéta! :lol: :lol: :lol:

Én is így jártam a magasbeépítéssel a háromszögekbe... Megcsiszoltam, azthittem frankó. lefújtam feketével, az meg előhozta a hepehupákat meg a gördőket... Azthittem szívinfarktust kapok... Azóta is úgy van, még nem volt humorom nekiállni befejezni. B)

Link to comment
Megosztás:

Én is így jártam a magasbeépítéssel a háromszögekbe... Megcsiszoltam, azthittem frankó. lefújtam feketével, az meg előhozta a hepehupákat meg a gördőket... Azthittem szívinfarktust kapok... Azóta is úgy van, még nem volt humorom nekiállni befejezni. :rolleyes:

Én most újralecsiszoltam! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha kivan kapcsolva a sajátgép specnél valamint a rendszervisszaálítás akkor fújhatja ;) Amúgy régen volt egy parancs a setupreg dos alól és faján ment pl win98 de ezekben már nincs!

mi köze van az os beállításainak a betűjel nélküli partición kucorgó, gyártó által sysprep-el előtelepített rendszerhez? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

milyen gumit érdemes venni mostanság?pireli? :rolleyes:

Nekem Yokohama Parada volt eddig és most GoodYear F1 Eagle. Mindkettő kegyetlen jó és betapad. A yokohama szárazon jobb, nagyon tapad, vastagított oldalfallal, peremvédővel, utcai sport. Kicsit jobban kopik mint más gumi. Az F1 is jó, de ennek a jó tulajdonsága inkább vizes úton jön elő, a nagy vízelvezetők miatt, és amit a gyártó leír, hogy megszünik az aquaplaning hatás, tényleg van benne igaz. Nem csúszkál annyira vizen. Én ezeket körfolgalomba szoktam tesztelni, a Yoko-val nagyobb sebességgel lehet bemenni és tartani a magasabb sebességet.

Link to comment
Megosztás:

Király... Jól néz ki... PÜben küldj egy árajánlatot rá kompletten légyszi. Bár nagyvalószínűséggel már csak jövő hónapban veszem, ha veszem, mert megjött a biztosítás csekk is. :rolleyes:

És ha megjött egyből be kell fizetni? Júni 30-ig meg még 30 napig érvényes

Link to comment
Megosztás:

Én inkább befizetem akkor amikor megjött, minthogy elfelejtsem... Én nyugodtabb vagyok ilyenkor... :rolleyes:

Ez hülyeség de tény hogy semmi közöm hozzá. Viszont a szept 15-én befizetendő súlyadót is befizeted márciusban, mert akkor jön meg a csekk és nehogy elfelejtsd?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.