Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ez a "megmókoljuk" dolog sztem nem fog menni, ha full ujra kell huzni abban segítek de az meg nem egy csüt. esti lurdys dolog

Norbi!

Tod, hogy én nem vágom, hogy mivan...nekem xray mondta, hogy lehet hogy elég újrahúzni a system filet...

Szal este én odaadnám neked, aztán kezdenél vele valamit amit tudsz??? Csak elöbb legyen kész mint a gsi.hu... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

ez a "megmókoljuk" dolog sztem nem fog menni, ha full ujra kell huzni abban segítek de az meg nem egy csüt. esti lurdys dolog

Redi , egy hibajavítós telepítés kell mert a system32.dll asszem ezt mondtra Anti egy f@sza virnyák kifingatta , Vistában is van sima update vagy hibajavítás amikor csak a system filokat illetve a kernelt javítja illetve letörli a régit és frisset másol fel! Ez megvan hamar , mert a beálítások Doksik minden marad, de ne neked keljen magayaráznom má he ;) Tudod te miről pofizok ;) :rolleyes: Illetve ha csak az az egy sérült akkor elég lenne dos parancssor-ból egy CD ről felmásolni és felülírni és jóccaka akkor mennie kell!

Link to comment
Megosztás:

Két héttel ezelőtt nálam is beütött egy vírus, két estémbe került gatyába rázni a gépem, de még

mindig nem okés teljesen, úgyhogy az egészet újra kell majd húzni komplett (ez kb 3-4 napomba

fog kerülni, hogy minden fejlesztőkörnyezet úgy működjön, ahogy én akarom ;) ).

Szal csak azért mondom, mert nálam a javító telepítés szart sem ért. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Két héttel ezelőtt nálam is beütött egy vírus, két estémbe került gatyába rázni a gépem, de még

mindig nem okés teljesen, úgyhogy az egészet újra kell majd húzni komplett (ez kb 3-4 napomba

fog kerülni, hogy minden fejlesztőkörnyezet úgy működjön, ahogy én akarom ;) ).

Szal csak azért mondom, mert nálam a javító telepítés szart sem ért. :rolleyes:

Hát igen ha akkora a károsodás érdemes újrahúzni az egészet! ;)

Link to comment
Megosztás:

márkára gondoltam...télen amugy sincs használva a kocsi,csak vészhelyzet esetén

Ajánlanám a Yokohamát,,,,sztem a legjobb gumi! Nekem volt pár garesz,,, nemcsalódttam benne , Szárazon melegben és esőben is ugyanazt tudja!

Nekem Yokohama C-drive volt!

Link to comment
Megosztás:

Ha pirelli akkor P ZERO NERO vagy ROSSO

Amúgy Yokohama,Falken,Toyo...

Gumiteszt.com

alufelni.info

gumik.com

ezeket tanulmányozd szerintem.

apám állandóan ezeket bújja a p zeronak a nagyon jók az adatai bár a kopás téren elg gáz :rolleyes: meg szerintem esőben se olyan mint amilyennek írják ;)

Link to comment
Megosztás:

apám állandóan ezeket bújja a p zeronak a nagyon jók az adatai bár a kopás téren elg gáz :rolleyes: meg szerintem esőben se olyan mint amilyennek írják ;)

Nekem semmi bajom nincs vele :lol: Persze hogy nem tapad nálatok esőben....300Le teljesen mindegy milyen gumit raksz fel ha esik az eső...... ;)

Link to comment
Megosztás:

márkára gondoltam...télen amugy sincs használva a kocsi,csak vészhelyzet esetén

Nekem baromira bejött a Fulda Carat Extremo.Igaz, nem volt erős a verdá, de kanyarban baromira jól tapadt.Jelenleg egy olcsó verziót használok ami Eurotec ML600, és asszem 8500ft-ba került/db.Elég puha, szal nagyon jól tapad.Esőben is jó, persze nem versenyguma.Talán az egyenesfutása hagy kívánnivalót maga után.

Link to comment
Megosztás:

Zsoltee!

Kész lett a Powercup utánzat második prototipusa, az első már egy caliban van és tökéletesen műkszik.

http://kepfeltoltes.hu/080618/DSCF0478_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/080618/DSCF0479_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/080618/DSCF0475_www...ltoltes.hu_.jpg

A piros könyököt próbára vettem, szerintem magas lesz, de lehet belőle vágni, ha nem jó akkor c18xe szívó cső oszt cső ;)

Király... Jól néz ki... PÜben küldj egy árajánlatot rá kompletten légyszi. Bár nagyvalószínűséggel már csak jövő hónapban veszem, ha veszem, mert megjött a biztosítás csekk is. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.