Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na, hát nem panaszkodásképp csak hogy tudjátok hogy mi tud még elromlani egy GSI-n.

Olyan hangja van újabban elöl mintha recsegne valami fémes dolog, bukkanóknál is de körförgalomban olyan mintha bele érne valami valamibe...na mindegy ... a gátlók tuti szarok, az összekötőrudak,toronyagycsapágyak már voltak cserélve, ja amúgy el is húz most már durván jobbra... ó igen a fékkel sem stimmel valami, talán szorul vagy kitudja...

a középdobom kuka, kikéne vetetnem de akkor hangosodna a gép, 16e egy új, berakatva.

és a meglepi hogy amíg jár a motor, ontja a benzinszagot...

a fogyasztása nem nőtt igazán...

Link to comment
Megosztás:

Na, hát nem panaszkodásképp csak hogy tudjátok hogy mi tud még elromlani egy GSI-n.

Olyan hangja van újabban elöl mintha recsegne valami fémes dolog, bukkanóknál is de körförgalomban olyan mintha bele érne valami valamibe...na mindegy ... a gátlók tuti szarok, az összekötőrudak,toronyagycsapágyak már voltak cserélve, ja amúgy el is húz most már durván jobbra... ó igen a fékkel sem stimmel valami, talán szorul vagy kitudja...

a középdobom kuka, kikéne vetetnem de akkor hangosodna a gép, 16e egy új, berakatva.

és a meglepi hogy amíg jár a motor, ontja a benzinszagot...

a fogyasztása nem nőtt igazán...

Nekem a benzinszag a fő nyomó csőből jött ami a tűzfalon van. Megtörtem és "izzadt" belőle a benzin körbe, az idő megette. A haverom corsa gsi-n is ez volt a gond.

Link to comment
Megosztás:

Na Übermeister Enterkezűek!

Úgy készüljetek már légyszi, hogy valaki operálja már meg a lapitopimat...xray azt mondja, hogy valami a system32dll-el van...vágjátok...jó nektek... :rolleyes:

Na szóval se kép se hang...doson keresztül lehetne állítólag valamit csinálni de én ahhoz hülye vagyok...a windowshoz is, de ott legalább jók a színek...

Na szóval aki jön és ért hozzá megcsinálja nekem ugye??? Ja vista amúgy...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.