Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez a hiba mond valakinek valamit??????:Vezérműtengely szenzor hiba (Ecotec) Ettöl rángathat a kocsi?(karcsika)Kicsit kezdem unni hogy szinte már mindent kicseréltem és haszálhatattlan :rolleyes:

Jaja ilyen jelenség nálam is volt, a 125 pacis mocimnál. Leveszed a vezérműszíj burkolatát, ott van egy fekete szenzor, asszem villa formájú a fémrésze. De ha ránézel a mocira akkor lehet látni a szelepfedél jobb oldalán, megy rá egy csati( 3 vagy 4 pólusú) felülről. Asszem 15 papír volt az utángyártott.

Link to comment
Megosztás:

Ez a hiba mond valakinek valamit??????:Vezérműtengely szenzor hiba (Ecotec) Ettöl rángathat a kocsi?(karcsika)Kicsit kezdem unni hogy szinte már mindent kicseréltem és haszálhatattlan ;)

Vezérműtengely pozíció jeladó hall szenzor :rolleyes:

Utángyárit annyira nem ajánlom, mert többen megszívták már vele... akkor már inkább bontott gyári, ha az új nagyon drágának tűnik ;)

A cseréje amúgy egyszerű, a nehézséget az okozza, ha át van fűzve a szíj alatt a kábel, mert akkor a szíjat le kell venni (x16xel-nél pl).

Link to comment
Megosztás:

Magyarázza már el valaki mire jó ?

"Turbo" szöveg miatt ? ;)

Jól néz ki a kreálmányotok :rolleyes:

Nem, mert 280-at mehet vele, mondjuk a 320-s órát jobban ki bírnám használni ;)

Komolyan, az enyém nem igazán facca, mert számlap lett cserélve és el van rakva a ford.számmérő és a hőfok. A fotopapírt meg nem világítja át rendesen a LED :lol: Vectra digitről meg lebeszélt az asszony, mert szerinte játék autós :lol: , szerintem kaffa :lol:

Jelenleg így néz ki, de már unalmas ez a carbon minta

PICT0047_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Kérdés

A c20let km/h nagyot csalna c20xe gsi-ben?

hát csalna.a v6 miatt nekem az van benne az f18-hoz, kicsit csal csak, de csak mert valahogy hozzá lett igazítva egy f20as váltóhoz(80 km/h-ig szinte tökéletes, fölötte kezd csalni BC szerint). valahogy be lehet lőni hogy jó legyen. még azt nem tudom hogy. ha így simán betennél egyet akkor kb 2x-esét mutatná.

Link to comment
Megosztás:

hát csalna.a v6 miatt nekem az van benne az f18-hoz, kicsit csal csak, de csak mert valahogy hozzá lett igazítva egy f20as váltóhoz(80 km/h-ig szinte tökéletes, fölötte kezd csalni BC szerint). valahogy be lehet lőni hogy jó legyen. még azt nem tudom hogy. ha így simán betennél egyet akkor kb 2x-esét mutatná.

Aham, köszi szépen.

Akkor ez azt jelenti, hogy elfelejthetem a megtehető km-t, pill. fogyit stb?

Link to comment
Megosztás:

Vectra digitről meg lebeszélt az asszony, mert szerinte játék autós :rolleyes:

Jelenleg így néz ki, de már unalmas ez a carbon minta

http://kepfeltoltes.hu/080618/PICT0047_www...ltoltes.hu_.jpg

hát a karbon nekem nem jön be egyáltalán, a vectra digit az fain, de ritkán találsz, drága is, meg nem stimmelne a tankszintjelző. Ja és drága bele az izzó is ;) alternatívaként kadett digit? nekem volt és tetszett is. olcsóbb jóval.

Link to comment
Megosztás:

hát a karbon nekem nem jön be egyáltalán, a vectra digit az fain, de ritkán találsz, drága is, meg nem stimmelne a tankszintjelző. Ja és drága bele az izzó is ;) alternatívaként kadett digit? nekem volt és tetszett is. olcsóbb jóval.

Igen, én is inkább mechanikus vagyok és kívül faragom a kadettét, mint elektromosan a vectráét :rolleyes: De szerintem az szebb ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.