Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Olajlötyi témák...

Sziasztok.Ez az első hozzászólásom, remélem nem írok túl nagy hülyeséget.

Szóval, szerintem az a baj hogy sokan csodaszerként tekintenek az ilyen adalékokra. Van egy szarrá kopott motor és betöltik, hogy hú de jó lesz,most nem kell generálozni...Ez nem így van. A metabond nem egy tegnap piacra dobott termék és még nem nagyon hallottam olyanról, hogy beállt volna tőle a moci. Szerinetem 3 tipusú "infó" van 1: Túl favorizálják, és és még kis túlzással a gyűrű nélküli moci is gyári kompressziót mutat 2: Ahogy betöltöd viheted a bontóba, ráadásul valami ###### betöltés közben még a kipufogót is szagolgatja, ami rák keltőbb az azbesztnél is a 3: Használja és kész és talán tapasztalja a pozitívumait.

Nekem személy szerint benne van a kocsimban és nem a TV shoppos befagyasztott, homokkal felöntött moci reklám győzőtt meg. Utána olvasgattam, beszéltem olyanokkal akik már használták elég régóta és ez alapján döntöttem. A mocimmal nincs gond én inkább a megelőzés végett tettem bele, úgyhogy a kompresszió növekedésről nem tudok mit mondani, de valóban szép halkan jár a moci (mondjuk eddig is nagyon szépen, csendben járt), illetve NORMÁLIS,nem pörgetett használat mellett a vízhőfokom lentebb van egy kicsivel(vagyis inkább úgy fogalmazok, hogy lassabban éri el a "maximumot"), ebből arra következtetek, hogy talán csökkentette a súrlódást is. A többit majd 10ezer km után.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.