Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nincs mit. Egyébként azt nem értem minek szereztem neked Koni-kat amikor a rugó és gátló helyére elég lett volna egy zártszelvény is. Olyan hosszúra vágod amilyenre akarod aztán meg be kell hegeszteni oszt víz. Olyan magas lesz anmilyet te szeretnél és nem üt fel meg nem ül össze. :D Az az igazság, hogy itt nálunk bármennyire is megy az útfelujítás akkor sem lehet olyan porig ültetett autóval közlekedni mint töllünk nyugatra. Itthon csinálsz egy autót amivel talikra, kállításra jársz és veszel mellé egy napi használatos autót. Csak így megy sajnos.

Link to comment
Megosztás:

Nincs mit. Egyébként azt nem értem minek szereztem neked Koni-kat amikor a rugó és gátló helyére elég lett volna egy zártszelvény is. Olyan hosszúra vágod amilyenre akarod aztán meg be kell hegeszteni oszt víz. Olyan magas lesz anmilyet te szeretnél és nem üt fel meg nem ül össze. :D Az az igazság, hogy itt nálunk bármennyire is megy az útfelujítás akkor sem lehet olyan porig ültetett autóval közlekedni mint töllünk nyugatra. Itthon csinálsz egy autót amivel talikra, kállításra jársz és veszel mellé egy napi használatos autót. Csak így megy sajnos.

hát ahogy kint járt márkatársaink ;) mesélték ott is ezt csinálják, egyébként meg lehet vele közlekedni(persze nem úgy mint egy dzsíípel :D ) csak meg kell tervezni az útvonalat meg ésszel stb stb jah és ideg kell hozzá B)

ha nagy leszek két autóm lesz :P

Link to comment
Megosztás:

Valami konkrét bolt? Vagy tanács? Milyet érdemes milyet nem. :D

Ha dönthetőt szeretnél akkor pl nekem bejött az FK...a lényeg, hogy masszív legyen...fontos, hogy a két ülés elférjen egymás mellett...szal érdemes megmérni a legszélesebb pontjainál...mert nem baj ha az ajtót is be tudod csukni... :D

Amúgy meg körül kell nézni...én tippet most nem tok...

ülj bele próbáld ki...

Link to comment
Megosztás:

Ha dönthetőt szeretnél akkor pl nekem bejött az FK...a lényeg, hogy masszív legyen...fontos, hogy a két ülés elférjen egymás mellett...szal érdemes megmérni a legszélesebb pontjainál...mert nem baj ha az ajtót is be tudod csukni... :D

Amúgy meg körül kell nézni...én tippet most nem tok...

ülj bele próbáld ki...

És hogyan lehet ezeket a sínnel összehozni? Hegeszteni kell meg ilyenek? Baloldali az magasságállítós, és arra rá lehet ezeket építeni?

Link to comment
Megosztás:

És hogyan lehet ezeket a sínnel összehozni? Hegeszteni kell meg ilyenek? Baloldali az magasságállítós, és arra rá lehet ezeket építeni?

Persze...csak max nem fogod behúzni a napfénytetőt ha benne ülsz...

Persze lehet, csak magasabb lesz mint nélküle...

Érdemes hozzá a régiből egy új sínt összeeszkábálni... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.