Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

senki nem....???

Én autósboltba vettem kb. 2 éve 500Ft körüli áron 6db csomagolva. Régen ezeket használták (pl. zsiga) utánfotós autók hátsó rugók közé. De a legprofibb megoldás, ha beleér neked a az ív a gumiba, hogy veszel az fk-tól vagy weitec-től direkt kadett, f astra-hot való hátsó felütődés gátló gumibakot a rugótányérba, ami hoszabb mint a gyári.

Link to comment
Megosztás:

Srácok , mi a neve annak az üvegszálas cuccnak amivel lököst javínak ??? Van ilyen hogy Body Fiber vagy micsoda? :D

Igen...gurva jó anyag...én is használtam a Kadinál...csak ne tedd fel vastagon, mert annyira kemény lesz, hogy megőrülsz mire visszacsiszolod...és edzőt pedig tegyél bele rendesen...mert különben sosem köt meg... :D

Link to comment
Megosztás:

Bakker...behalt a laptopom...a segíícssssssssssssssssssssséééééééééééég...topicba leírtam részletesen...nem tok így lövöldözni... ;) :D

Na , másszál fel valamellik üzenetküldőre szépöcsém , azt diskuráljuk meg hogy mi is vana "csibeólall" ! :D :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.