Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Eddig az volt a bajod hogy túl magas,most meg az hogy túl alacsony....Te se tudod mit akarsz :D Én biztos nem raknék olyan gumit a rugók közé.......Volt a carstylingon ilyen hirdetés,de most nem találom B)

magassággal semmi bajom, csak(mint Demó is monta) weitec rugó hibája h elfárad egy idő után így enyim is most 9cm-t ül elöl és vmi nagyon kopog, valszeg rugó ül teljesen össze gátló nem lehet porvédő meg nem vasból van h ekkorát szóljon, emelni nem szeretném ne aggódj :D :P ;) B)

Link to comment
Megosztás:

magassággal semmi bajom, csak(mint Demó is monta) weitec rugó hibája h elfárad egy idő után így enyim is most 9cm-t ül elöl és vmi nagyon kopog, valszeg rugó ül teljesen össze gátló nem lehet porvédő meg nem vasból van h ekkorát szóljon, emelni nem szeretném ne aggódj :D :D :P ;)

Nekem is össze van ülve,és??????Azt mondták pont így jó....... B) B)

Link to comment
Megosztás:

Olyan kicsit nem gyártanak ami bemene oda :D :P ;) + gondolom megint szét kellene szedni az egészet :D

Amúgy meg én is azt mondtam hogy nem kell ez sem,meg az se....Így jó ahogy van B)

Udinak raktunk be hátra,mert néha nagy szünetmenteseket szállít.

Állat lett,mert ha kiengeded belőle a levegőt,mintha ott se lenne,de ha tolsz bele egy picit,olyan kanyarban,mint egy gokart! B)

Link to comment
Megosztás:

Olyan kicsit nem gyártanak ami bemene oda :D :P ;) + gondolom megint szét kellene szedni az egészet :D

Amúgy meg én is azt mondtam hogy nem kell ez sem,meg az se....Így jó ahogy van B)

légrugó előre nem megy be, engem nem izgat hogy lent van az zavar h kopog amikor összeül hátul engem sem zavarna hidd el B) :D :D

köszi

én még anno kocka alakú pogit láttam ami nem megy körbe egy meneten csak két szálat tart távol egymástól.

Link to comment
Megosztás:

légrugó előre nem megy be, engem nem izgat hogy lent van az zavar h kopog amikor összeül hátul engem sem zavarna hidd el :D :D :P

köszi

én még anno kocka alakú pogit láttam ami nem megy körbe egy meneten csak két szálat tart távol egymástól.

Semmi különbség nincs elöl és hátul.....nekem is kattog,de úgy se hallom......Rakjál fel hangos kiput,vagy tekerd fel a zenét ;)

Link to comment
Megosztás:

Semmi különbség nincs elöl és hátul.....nekem is kattog,de úgy se hallom......Rakjál fel hangos kiput,vagy tekerd fel a zenét :D

:D :D :P

hát vmit bizti kitalálok ez nálam nem egészséges, arra is gondoltam h slagot(földön fetrengős) húzok a rugóra ha már kadettom van ne hazudtoljam már meg a kialakított véleményt ;) B) B)

Link to comment
Megosztás:

:D :D :P

hát vmit bizti kitalálok ez nálam nem egészséges, arra is gondoltam h slagot(földön fetrengős) húzok a rugóra ha már kadettom van ne hazudtoljam már meg a kialakított véleményt

Nálam se egészséges,de ez van......Ha betekeered azt a gumit akkor is emelsz rajta minimálisat.....Akkor meg semmi értelme az egésznek :D

;) B) B) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.