Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egy turbófelújítással és gépműhelyes ismerősöm mondta amúgy erre a metakütyüs csodalöttyös valamire:

"Csigás motorba sose tegyél ilyet ,vagy sokat fogsz járni a turbofelújitóhoz..."

Aztán neki tök8, hogy használ e ilyet az ember vagy sem...

Én nem értek a csigákhoz, de akkor miért van az, hogy rengeteg teherautós és buszos használja a csigás

dízilekhez, élettartam növelésre? Merthogy nekik nem mindegy, hányszázezer km után kell generálozni...

Itt a társaságban is akad egy fuvarozó, aki tudna erről mesélni... ;)

Megint meló :D reszkess Gábor, mert ma megmutatom az iwiw-e képeidet a csajoknak :D :D bulinak meg nem tudtok valami helyet?

És mivan ha az orgazmustól visítanak majd? :P

Majd szólj, hol tart a licit rám! ;) B)

Ha csak a csajokat hozod, lehet nálam is a buli... :D

Jó haver vagy! B)

Kandikamerás castingolás lesz horrorfilmhez és sikoltozó női áldozatot kerestek?

Akkor a te reglapod örvendene népszerűségnek... :P

Link to comment
Megosztás:

Hány szobás a kecó? :D

2. Egyik lesz az éppen kidöglött csajok pihenőszobája, másik a "dolgozószoba" :D :P

Hát akkor majd legközelebb! ;) Ha túléled ezt a 4-5 csajt! B)

Ha nem, szép halálom lesz B)

Pedig egyszerű, ez pl. az >>>>

Attól hogy felismered, még nem értesz hozzájuk :D :D

Link to comment
Megosztás:

....2. Egyik lesz az éppen kidöglött csajok pihenőszobája, másik a "dolgozószoba" :P ;)....

Tudatam én hogy nem stimmel valami.

Te nekrofilia rajongó.....bleeeeeeeeeee :D

....Attól hogy felismered, még nem értesz hozzájuk :D :P....

Most nehogy azt mondd, hogy a Metabontól csillog annyira :D

B) B) :D

Link to comment
Megosztás:

Tegy fel a kezét, aki szintén iszonyatosan unja már ezt az olajtémát :D :D :P
B)

Egy turbófelújítással és gépműhelyes ismerősöm mondta amúgy erre a metakütyüs csodalöttyös valamire:

"Csigás motorba sose tegyél ilyet ,vagy sokat fogsz járni a turbofelújitóhoz..."

Aztán neki tök8, hogy használ e ilyet az ember vagy sem...Piiista te meg húúúzááá aludni... B)

;)

neki aztán ez qrva jó biznisz, mert hamarabb lesz generál... (tudom, ha unom a témát, minek reagálok.)

... Le az olajjal éljen az ATOM! :D

Hééé... Már elmúlt Anti névnapja! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.