Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Erre meg már nem lennék büszke..."pöcök"... :D :D :P

He? most egyről beszélünk vagy te egész másfelé gondolkodsz?? B) ;) B)

Ámúgymeg , sztem itt a klubban mindenki autója lenyomna , ugyanis az én drágaságom már ellustítottam pöppet! :D

Link to comment
Megosztás:

Ámúgymeg , sztem itt a klubban mindenki autója lenyomna , ugyanis az én drágaságom már ellustítottam pöppet! :D

Nekem sem megy úgy ahogy kéne szerintem... Bár viszonyítási alapom nincs... Mútkó vótam egy gyorsuláson, le is nyomott egy 2.0 8V, bár életem első gyorsulása volt, meg még az autót sem szoktam meg annyira... Szal nemtom hogy most én voltam a béna ( ami 90% ) vagy a kocsi nem megy úgy ahogy kéne neki. Vagy lehet mind a kettő. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem sem megy úgy ahogy kéne szerintem... Bár viszonyítási alapom nincs... Mútkó vótam egy gyorsuláson, le is nyomott egy 2.0 8V, bár életem első gyorsulása volt, meg még az autót sem szoktam meg annyira... Szal nemtom hogy most én voltam a béna ( ami 90% ) vagy a kocsi nem megy úgy ahogy kéne neki. Vagy lehet mind a kettő. :D

Igazából aztmondom neked gyorsuljon az akinek van arra pénze hogy utána generálozzon, nekem nincs , illetve már szét tapostam egy Hondát de ez az autó többet érdemel szal eztmár nem! :D És nemzavar ki mit mond ez miatt! De eccer eljön az az idő is csak nem ezzel a mocival! :P Jah és lehet a pályán jó az ember , ha közúton leszivatja egy 60 lovas autó B) Erről Johhny jut eszembe aki eztmondta: Nem alég a sok lóerő azt uralni is tudni kell ésszel! ;)

Link to comment
Megosztás:

Igazából aztmondom neked gyorsuljon az akinek van arra pénze hogy utána generálozzon, nekem nincs , illetve már szét tapostam egy Hondát de ez az autó többet érdemel szal eztmár nem! :P És nemzavar ki mit mond ez miatt! De eccer eljön az az idő is csak nem ezzel a mocival! ;) Jah és lehet a pályán jó az ember , ha közúton leszivatja egy 60 lovas autó B) Erről Johhny jut eszembe aki eztmondta: Nem alég a sok lóerő azt uralni is tudni kell ésszel! B)

Ő én sem vagyok egy nagy gyorsuló, de az mégis irritál ha nem úgy megy az autóm ahogy kéne neki. Nem azért mert fosok hogy egy másik GSi a többsávos úton a piros lámpánál otthagy. ( egyrészt lehetetlen mivel nálunk nincsenek többsávos utak, ill vannak de az egyik sávot lekanyarodósávnak hívják akkor. :D ) Csak az idegesít hogy ilyenkor valami nem klappol a motorral és ezért nem megy. Ha meglesz a lém, hidrotőkét kell cserélni rajta, mert hidegen eléggé kopogósak, meg úgy érdekes dolgokat csinálnak... Pl van amikor beindítom csak addig kopog amíg meg nem jön a kenés, ez stimm is, de van olyan hogy kiállok a garázsból, becsukom a garázsajtót és még mindíg csörög, beülök, leállítom, újra beindítom és csendben van. Ha meg úgy csörgő motorral elindulok 200-300m után elhalkul és kussban lesz. Szóval érdekes... :D

Link to comment
Megosztás:

Pl van amikor beindítom csak addig kopog amíg meg nem jön a kenés, ez stimm is, de van olyan hogy kiállok a garázsból, becsukom a garázsajtót és még mindíg csörög, beülök, leállítom, újra beindítom és csendben van. Ha meg úgy csörgő motorral elindulok 200-300m után elhalkul és kussban lesz. Szóval érdekes... :D

Ez nem egyedi az enyém pont így csináll mint a tiéd! ;) :P :D

Link to comment
Megosztás:

Ez nem egyedi az enyém pont így csináll mint a tiéd! ;) :P :D

Aham és akkor ez a "kissé" kopott hirdotőkéknek köszönhető? Szal elvileg hirdotőke csere után fullkuss lesz akár indításnál akár menet közben? Jó lenne mer elég égő egy tuningautóval úgy kikanyarodni az utcából hogy csörög mint egy MZ. :D

Link to comment
Megosztás:

Aham és akkor ez a "kissé" kopott hirdotőkéknek köszönhető? Szal elvileg hirdotőke csere után fullkuss lesz akár indításnál akár menet közben? Jó lenne mer elég égő egy tuningautóval úgy kikanyarodni az utcából hogy csörög mint egy MZ. :D

Neked fulllkusssss van, ha elhallgat a tőkék csattogása ?

Egyrészt 1 PC megoldja hipp-hopp a csendet, másrészt pörgethetnéd a motort :D :P ;) B)

Link to comment
Megosztás:

Aham és akkor ez a "kissé" kopott hirdotőkéknek köszönhető? Szal elvileg hirdotőke csere után fullkuss lesz akár indításnál akár menet közben? Jó lenne mer elég égő egy tuningautóval úgy kikanyarodni az utcából hogy csörög mint egy MZ. :D

nem bizti hogy nem fog csörögni....lehet a HF van kikopva kitudja! Nekem aztmondták itt a srácok hogy: Amég melegen nincs hangja és megy az autó nincsvele gondom SZ@Rjak rá! B) Nade én is ígyvagyok mint te baze égő beindítani 1-2 nap állás után olyan hangja van mint egy kereplő! :D :P Szal én is cserélni fogom! ;)

Link to comment
Megosztás:

Neked fulllkusssss van, ha elhallgat a tőkék csattogása ?

Egyrészt 1 PC megoldja hipp-hopp a csendet, másrészt pörgethetnéd a motort :P ;) B) B)

Piistát elkapta a gépszíj! :D

Nagyon felpörögtél, mióta C20XE-s caravánod van. :D

ui: tudom, már mondtam/írtam, de kár, hogy a múltkor úgy sikerült találkoznunk. Na meg köcce a helpet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.