Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ja az idők... B)

14.8 szint fixen ment...néha 14.9 alja...

az volt az érdekes, hogy ha elrontottam a rajtot akkor is ugyan annyi lett az idő mint amikor jól húztam 1-2-ben...

A legjobb:

14.82 sec @ 156.4 km/h

9.67 sec

Meg lehetett volna csípni vele egy 13.7 nagyon tetjét mondjuk 9-et... :D de én már öreg vagyok a sorbanálláshoz...meg ahhoz mindennek klappolnia kellett volna...

Ha meglesz a coolerem akkor ez a 13.8 lesz 13.6 körül...azt ennyi...

Mentem egy új leon Cuprával...300 Le felett volt...el is vert... B) 14.5-öt ment ha jól emléxek...

Ja és úgy esett az eső, hogy szénnéégtünk... :D :P ;) szal qrva jó idő volt...

ugye te is 14...os időkre gondolsz? :D

Link to comment
Megosztás:

akkor sorry elírtam...de tudjátok, hogy 14-ről beszélgetünk nem??? Na akkor meg...nyasgem... :D :D :P

Honnan tudnánk?????Mert akkor értelmetlen az egész......Mi értelme a nagy coolernak ha 14.8 mész vele??????Jó ez így ahogy van csak nem kell elnagyzolni az elejn...ez van és kész......A 14.2re meg tényleg emlékezz vissza még a Tarral is kinevettünk B) ;)

Link to comment
Megosztás:

esetleg 15W-40-t, mert sajnos 200 ezer fölött van már a motorba és szerintem a 10W-s olaj vékonynak tünik.

amíg nem kajálja nagyon a 10-40-et, addig ne is gondolkozz 15-ösben, de utána se, mert az már csak a

legvége lenne a mocinak, aztán hamar generál...

Link to comment
Megosztás:

Mi is hazaértünk.

Kénytelenek voltunk várni a végéig, mert a dízel Golf és én is döntősök lettünk.

Végülis sikerült bye futamoknak hála megcsípnem a 3. helyezést. :D

Én a fehér 5-ös GTI-től kaptam ki az elődöntőben. Szerintem elég komolyat ment, 8,9 volt a 201m-es ideje és 13,5@173 a 402m-es.

Nekem 14,29@157,5km/h volt a legjobbam. Kellene szerezni valami rendes slicket, mert ez a Pirelli nem az igazi. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.