Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

háát nem csili vilire gondolok, de hogy ilyen redvás legyen :(

Én ugyan nem készítem eladásra, de messze tisztább mint ezé 8)

Mondjuk a vevő szempontjából jobb,mert látja az olajfolyást stb. De ha nagyon van, az ugyis meglátszik hamar.

figy

magadnak jó, hogy tisztántartod

de egy átlag júzertől ezt ne várd el, ha pedig autót veszel, örülj, hogy koszos ;-)

Link to comment
Megosztás:

Ma csorgattam a nyálam :( Megosztom veletek is :lol:

nyilván a 116e km reális érték..... rotfl

a fenntartása lehet, hogy párszor verni a gsi-dbe eddig ölt pénz mennyiségét havonta..már ha találnál olyan embert aki tud vele érdemben valamit kezdeni :lol:

meg cseppet sok volt a kép levettem linkre

Link to comment
Megosztás:

ilyen vas lenne alattam lehet telibefosnám milyen papucs van alatta és emiatt ki miért néz le vagy éppen igénytelennek.

Bár egy fain keskin -de inkább 4- elférne alatta 8)

Talán Ákos talán arra utalt : nem feltétlenül véletlen, hogy már nem gyári felni van rajta :wink:

ui: szerintem sem alattad, sem alattam nem sokáig lenne ez a kocsi, hanem ölég gyorsan az Országos Origami Verseny díjazotta lenne :( :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ist ahogy Te kanyarodsz biztos 960 fokokat dobnál 1 kövér esetén, de sztem én ezt ugyanúgy tisztelném mint pl a mocikat h szépen lassan....

So ne vegyél rá mérget h nem lenne meg jó darabig!

A gsit csak tolom mert nincs benne kraft és padlózni kell h le ne fulladjon :lol:

Szilárd ezeken a lámpákon témáztunk,h mekkora szééépség a fehér volt az álmom mióta megláttam az mts féle gsit, de úgy tünik nem lesz olyanom :(

A kék viszont érdeKesssss :lol:

Link to comment
Megosztás:

viszont kompetens cartársam help me!

betöltő theme még mindig :(

mos' voltam Lurdyba de nem volt de lehet kapni - tipikus búmbásztik a betöltő alá olyan tölcsért amire ráhúzva egy gumit össze lehet kötni az eredeti tankbetöltő nyilással!

neked ez hogyan lett megoldva?

Jahh és ezért a tölcsérért 6.5K-t kérnek....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.