Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

És ez neked fáj??? :D Te is értékesíts ilen Kingstone szarokat...azt ha ügyi vagy mehetsz...én pl nem tok nagykeráron számtekcuccokat venni...de ettől azért még jól alszok... :D :P ;)

Sajna a mi cégünk a csőd közelében van, mert a fönökség szarik a cégre már így végünk van mint a botnak, ráadásul akkor tudsz igazán sokat eladni bárkinek is ha cégek vannak a partnerlistádban nem pedig csóró magánemberek. Álltalában a magánszemélyek nem vesznek tizesével semmit sem.

Nekem nem az fáj hogy az Albi megy hanem az hogy én nem leszek ott, mindenesetre jó szórakozást, az a hang mikor egyszerre 20 f1es autó elindul iszonyat kemény, remeg az ember minden egyes alkatrésze. B) Ja és a betétfutamok se szarok ám. Turaautók jóval lasabbnak tűnnek az f1 után merthát lasabbak is pedig ők se nagyon fékelne, de az a hangdübörgés is nagyon kemény.

Link to comment
Megosztás:

Sajna a mi cégünk a csőd közelében van, mert a fönökség szarik a cégre már így végünk van mint a botnak, ráadásul akkor tudsz igazán sokat eladni bárkinek is ha cégek vannak a partnerlistádban nem pedig csóró magánemberek. Álltalában a magánszemélyek nem vesznek tizesével semmit sem.

Nekem nem az fáj hogy az Albi megy hanem az hogy én nem leszek ott, mindenesetre jó szórakozást, az a hang mikor egyszerre 20 f1es autó elindul iszonyat kemény, remeg az ember minden egyes alkatrésze. :D Ja és a betétfutamok se szarok ám. Turaautók jóval lasabbnak tűnnek az f1 után merthát lasabbak is pedig ők se nagyon fékelne, de az a hangdübörgés is nagyon kemény.

Túraautó versenyre meg GT-re is jártunk régen, sőt lehet idén még Brno-ba is elmegyünk ősszel megnézni a GT-t. Eddigi legjobb a lambo szuperkupa volt még nagyonrég, voltak vagy 30an.

Csabi pár céget átpattintasz kifizetem a ringre a jegyed :D

Link to comment
Megosztás:

Nemá! Mé? :D

Egyrészt délelőtt voltam... Pestből annyi elég is volt. Másrészt ma ér rá a haverom ismételten szétszedni a lámpát és beLEDezni normálisan... Szóval inkább maradok itthon és megcsináljuk a lámpákat. Ha valami isteni csoda segítségével elkészülünk viszonylag hamar akkor még lehet hogy elindulok... :D

Link to comment
Megosztás:

sajna idén nincs pénz rá pedig mennék, de ez van. Lesz július 6-7.-én a World series by Renault abba is forumla autók vannak sokan, meg turaautó is van, oda megyünk, tavaly is király volt. Ingyenes a dolog és a netről le lehet tölteni hozzá a belépőjegyet. Dinyvel tutkó megyünk, ha gondoljátok jó lenne többen is lenni. Tavaly is vittek 3 szemetet a kétüléses f1 autóval, ott is sorsolás volt. Idén is benevezek hátha alapon. Be lehet menni a boxba is meg minden. Igazán jo program.

Linket lécci :D

Link to comment
Megosztás:

Túraautó versenyre meg GT-re is jártunk régen, sőt lehet idén még Brno-ba is elmegyünk ősszel megnézni a GT-t. Eddigi legjobb a lambo szuperkupa volt még nagyonrég, voltak vagy 30an.

Csabi pár céget átpattintasz kifizetem a ringre a jegyed :D

Sajna már csak kb 3 cégünk vanNem viccből írom hogy csőd szélén vagyunk. Az a baj mindenhova 2 nyelv és diploma kéne. F.sz kivan.

Link to comment
Megosztás:

Opel Dunában van ösmerősünk jóemberek?

Horváth Andris(veszprém) egy Calibra Turót vinne oda holnap és érdeklődött hogy mi ujság van arra fele...

Kiengedtem a kréziféket vazze de az a dízel sza* csak cikázott mindenfelé...az M3-on bezzeg bevérzett volna a szeme :D

Meg nekem a vakutól :D

Link to comment
Megosztás:

Ööö, nem igazán tudom miről beszélsz :D

Nemtudom hogy a Csabi merre melózik és hogy jön a képbe, de egy biztos te ittál valamit ma már :D

A miujság meg arra vonatkozott hogy mire számítson az András, értenek e ott egy LET-hez, korrektek e...van e klubos esetleg ottan...

Hát de mitmiújság??? Jóban vagy a Pehi úrral? Szerintem biztos sokat beszélgettek...ha meg nem...azért én lecsekkolnám a vérvonalat... :P
Link to comment
Megosztás:

Komolyan az őrületbe kerget hogy ha áll 10 percet és már csattog 4-5 percig (szerintem 1 tőke). Olyan lehetséges hogy mikor beleraktam az új tőkéket kinyomkodva fullra, és akkor lelevegősödött az egyik tőke és nem tudja kidolgozni magából?? :D már nem tudom mire gondoljak.

Dini van CW hengerfejed?

Link to comment
Megosztás:

Komolyan az őrületbe kerget hogy ha áll 10 percet és már csattog 4-5 percig (szerintem 1 tőke). Olyan lehetséges hogy mikor beleraktam az új tőkéket kinyomkodva fullra, és akkor lelevegősödött az egyik tőke és nem tudja kidolgozni magából?? :D már nem tudom mire gondoljak.

Dini van CW hengerfejed?

Hát nem is tom , vagy a HF szar..... Vagy az újtőkével baxtak át,,,, vagy nincs elég olajnyomásod! Milyen tőkéket tettél bele???

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.