Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én péntek reggel 8-ra futóműállítás (nem mintha gond lenne, de tuti a tuti...) aztán meg megkapja az új olajacskáját...már csak valami csövet kéne szereznem, hogy nem a turbó mellől szívja a 90 fokos levegőt...valakinek tipp esetleg, hogy ne kelljen össze vissza rohangálnom, hogy hol fogok ilyet kapni pénteke pikk-pakk? (valami univerzális "harmonika" cső kellene...)

jó nagy gégecsövet tudok adni :D

Link to comment
Megosztás:

640K-ra gondolsz ugye? :D

bár ez állítólag hoax, mert állítólag nem mondott ilyet :P

Alapja volt, ugyanis az első xt architektúrák max ekkora címzési lehetőséggel rendelkeztek a sram felé ;)

Én péntek reggel 8-ra futóműállítás (nem mintha gond lenne, de tuti a tuti...) aztán meg megkapja az új olajacskáját...már csak valami csövet kéne szereznem, hogy nem a turbó mellől szívja a 90 fokos levegőt...valakinek tipp esetleg, hogy ne kelljen össze vissza rohangálnom, hogy hol fogok ilyet kapni pénteke pikk-pakk? (valami univerzális "harmonika" cső kellene...)

homasitában lehet mindenféle gumi és polírozott fém csöveket kapni ócsóé :D

Ájemszorri, akkor valamit nagyon félre tudok...

Te is Konizol a rallyvasban mi? :D

jaja, sárga koni rulez B)

volt piros is, az is sokat kibírt, csak azt nem lehet hülyegyerek módjára csavargatni, mert ki kell szedni hozzá B)

előre patron kell, ami a gólyalábba csusszan bele (vazelin nem kell :D )

Link to comment
Megosztás:

opelklubbos és gsi clubos matrinyáért kinek kell üzit írni?

Lurdyban venném át holnap este. :D

Opelclubosat szerintem nem tudsz ilyen hirtelen intézni........

A gsiclubos miatt pedig őt kell felhívni,agressor26 ha szerencséd van akkor kijön csütörtökön....:De ezért fizetni kell......szerintem jobban jársz ha felhívod tel:06707756070

Link to comment
Megosztás:

Srácok lenne egy olyan kérdésem hogy : Kiegészítő műszerek , víz és olajhőfok és töltés/fezsmérő műszer, az utóbbi stimm a másik kettőnek saját hőgombája van, namost hogy lehet azt megoldani hogy a műszerfal mérései megmaradjanak és ezek is pontossan mutassák amire hivatottak??

BIG THX a válaszokért! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.