Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nézegettem ma a tárcsát, betétet kívűlről. Eddig talán 50km-ert mentem vele, viszont most tűnt fel, hogy a külső betét, csak a tárcsa belső ívén ér a tárcsához.

Ez ugye normális.

A tárcsán látszik, hol kopik, mennyire fekszik fel.. Ez ugye idővel "bekopik", "rákopik" a tárcsára? :D

Már amennyire látszik.. telcsivel csináltam a képeket...

Néztem a múltkori cserénél a képeket(azt szerelő csinálta), ott is így láttam. Bár azon talán kicsit jobban felfeküdt..

Húúú Laci! Mondtam,hogy menjél vele és majd bekopik :P Ne legyél már ennyire para! :D Teljesen jó az a fék nincs semmi baja.

Link to comment
Megosztás:

Ha kiveszed a sportlégszűrőt csökkenni fog a teljesítmény és a népszerűségi indexed sztájlingon... ( márha regelve vagy ) :D :D :P

Ez hülyeség sztem semmisem változik csak nem lessz az a szar szívóhang ;) B) hosszútávon meg jobb agyári a mocinak! :D

A Kársztájlingra meg azok regelnek akik villogni akarnak hogy: NA EZTNÍZED MEG ECSÉM BAZZE!!!! B) :D :P Nemvagyok regelve! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez hülyeség sztem semmisem változik csak nem lessz az a szar szívóhang :D :P hosszútávon meg jobb agyári a mocinak! :D

A Kársztájlingra meg azok regelnek akik villogni akarnak hogy: NA EZTNÍZED MEG ECSÉM BAZZE!!!! Nemvagyok regelve! :D

Tom hogy hülyeség... hülyeségből is írtam... ;)

Én is regelve vagyok... Meg a gsi clubosok közül is jópáran... :P B)

Egyébként jó vírusom van, mert most a Gm cucc az új ablakban nyílik meg de a több hirdetés még mindíg ugyanabban... :D B)

Link to comment
Megosztás:

Tom hogy hülyeség... hülyeségből is írtam... :D

Én is regelve vagyok... Meg a gsi clubosok közül is jópáran... :D

Egyébként jó vírusom van, mert most a Gm cucc az új ablakban nyílik meg de a több hirdetés még mindíg ugyanabban... :D :P

Há vazze , semminek nemtudsz örülni ;) Soha nem értettem minek egy új ablak mikor ugy is arra az oldalra lépsz szal tedd be a kedvencek közé! B) B) :D :P ;)

Link to comment
Megosztás:

inkább ott legyek regelve és az autómat mutogassam mint valami más weboldalon és magamat... Nem? :D :D :P

Megoldom én neked azt is vazze! Van profil itt! Loveboxra benyomlak Szöveg:

Jólszituált fiatal ember mégjobban szituált autóval GSI-s hölgyek társaságát keresi ! Gyorsabban megyek mint te jeligére! ;) B) B)

Link to comment
Megosztás:

Megoldom én neked azt is vazze! Van profil itt! Loveboxra benyomlak Szöveg:

Jólszituált fiatal ember mégjobban szituált autóval GSI-s hölgyek társaságát keresi ! Gyorsabban megyek mint te jeligére! :D :D :P

ja azt visszaír valami biturbós 3000es V6os GSi-s csaj én meg csak pislogok. ;)

Link to comment
Megosztás:

könnyű volt a nagy baripéniszt... Tudod mikor szerkesztettem utoljára notepaddal html-t? :D

Törtem a fejem egy ideig... :D

Meglessznek a külön ablakok ha nektek úgy kényelmesebb! Meg majd megbeszélema többiekkel hogy hogy legyen a regisztráció,,, mert nembizti hogy nyitottra kéne tenni, mert mindenféle macskajancsi beregelne! :P ;) B)

Link to comment
Megosztás:

Húúú Laci! Mondtam,hogy menjél vele és majd bekopik :D Ne legyél már ennyire para! :D Teljesen jó az a fék nincs semmi baja.

No para.. megáll, ez a lényeg.. B) Amúgy meg minő meglepő, nagyon úgy látom, Sonik "bácsinak" megint igaza van.. felfekszik ez rendesen, az a csík nem a kopás,hanem a maradék festék.. ergo ott nem fekszik fel.. de már az is jóval keskenyebb lett. De viszont asszem ez hamarabb meg fogja zabálni a betéteket.. már most látszik némi anyagrészecske a bemarásokban..

Meglessznek a külön ablakok ha nektek úgy kényelmesebb! Meg majd megbeszélema többiekkel hogy hogy legyen a regisztráció,,, mert nembizti hogy nyitottra kéne tenni, mert mindenféle macskajancsi beregelne! :P ;) B)

Mondjuk regek moderátori engedélyezése vagy mi... elbírálása.. nem tom már pontosan hogy szerepel...

Na húzok aludni...12kor ébresztő (még mielött nagyokat néz a nép. 'éccakás vótam..' )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.