Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A srác chipeket árul CS-n......ha a brutál chipjeit azon teszteli nekem nem kellene...márpedig azon teszteli....

Itt van a kocsi CS-n........

Fúúj.. bááz.. majdnem visszadobtam a 10perce képembe pakolt kaját az utsó kép láttán.. hogy lehet valaki ilyen gusztustalan.. és most nem a csajra gondolok.... no comment

nemsegít :P

És ez?

34989379.jpg

:D

Xray: Fusionban (php) lehet több hozzáférési szintet is csinálni? Úgy emlékszem, mintha csak három lenne.

Vendég, Tag, Admin, Fő admin... ezzel hogy lehet megoldani?

Hopp.. most látom, lehet csinálni felhasználó csoportokat!! Nah ez nekem pont jó!

ugyanis arra gondoltam, hogy vannak a gyorsulós videóink, azt ne nézhesse már meg akárki, bár a múltkori hír óta nem hallottam fejleményeket a balhéról..

Szal, hogy be lehessen állítani,hogy csak mi nézhessük meg.. de eddig nem is figyuztam, hogy pl. ha csinálok egy felhasználó csoportot, pl MOTE, akkor az is megjelenik akár a menü, akár az infos oldal hozzáférési jogok között.. nah de ez itt off.. majd max MSN-, ha kő valami

Viszont srácok, akik a videókon rajta vannak!

A fenti dolog nem rossz ötlet ugye?

Lesznek publik videok, amik nem "törvénysértők", ezt elérheti majd bárki.

És lesz egy másik rész, amit csak azok, akiknek engedélyezem (ebben lennének pl a városban lévő racingok...)

Más téma. Fék!

Nézegettem ma a tárcsát, betétet kívűlről. Eddig talán 50km-ert mentem vele, viszont most tűnt fel, hogy a külső betét, csak a tárcsa belső ívén ér a tárcsához.

Ez ugye normális.

34989802.jpg

34989806.jpg

34989809.jpg

A tárcsán látszik, hol kopik, mennyire fekszik fel.. Ez ugye idővel "bekopik", "rákopik" a tárcsára? :D

Már amennyire látszik.. telcsivel csináltam a képeket...

Néztem a múltkori cserénél a képeket(azt szerelő csinálta), ott is így láttam. Bár azon talán kicsit jobban felfeküdt..

34990022.jpg

Link to comment
Megosztás:

kicsit kinais volt amit írtál, de asszem értem, és igazad lehet! (bár ez nem újdonság) :D

Mert most,hogy jobban megnézem a képet, látszanak "karmolások" a tárcsa egész felületén... nah majd lekapom a kereket, és megnézem úgy jobban...

Thx.

Link to comment
Megosztás:

Közben míg várta a csajokra, felraktam a Csuby féle pówercuppot :D szerintem jó, nem szív farsot, rosszabbul sem megy, még lekel majd szedni mert esztétikailag nincs kész, rendes volt mert ideadta hogy próbáljam ki és ha kell, akkor becsiszolja lefesti és goo :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.