Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Reményeim szerint aktívabbak lennének a meglévő tagok.....

Csak vicc vót... :P Zsírozás meg retkezés is legyeeeeeeen!!!! LÉÉÉÉÉGYSZIIIII!!! :D

Bájdövéj jó 5let. De szerintem ahhoz egy olyan portált kéne csinálni ahova mindenki regel egy felhasználónével és ott tud garázdálkodni ( adatlapját kitölteni, autójáról írni, képeket feltenni, commentelni ) :D

Link to comment
Megosztás:

Bájdövéj jó 5let. De szerintem ahhoz egy olyan portált kéne csinálni ahova mindenki regel egy felhasználónével és ott tud garázdálkodni ( adatlapját kitölteni, autójáról írni, képeket feltenni, commentelni ) :D

Pont így gondoltam...... :P :D

Link to comment
Megosztás:

ejjj... Illegalizálunk illegalizálunk... :D

nem nem ... csak kell a mani!!! 30 ezer egy faja oldal leprogizva,,,, ocsóé adom

2-3 oldal és meglessz a lámpára való! :D Fizu az asszonyé meg a gyermeké ,.... a hobbyból hobbyzunk érted :P ;)

Link to comment
Megosztás:

nem nem ... csak kell a mani!!! 30 ezer egy faja oldal leprogizva,,,, ocsóé adom

2-3 oldal és meglessz a lámpára való! :D Fizu az asszonyé meg a gyermeké ,.... a hobbyból hobbyzunk érted :P ;)

Helyes... Bár lehet hogy mire leprogizod azt a 3oldalt elviszik azt a lampinyont. :D

Link to comment
Megosztás:

Énsem vagyok ilyen :D

Szerencsére én sem... Bár múltkor haverom barátnője leb*szott mert állítólag kiszedtem a füvet előlük amikor elindultam...

Eső, No kipörgésgátló és tolatva kell kiállni egy lejtős füves részről... Mondom én kérek elnézést. :D

Link to comment
Megosztás:

Szerencsére én sem... Bár múltkor haverom barátnője leb*szott mert állítólag kiszedtem a füvet előlük amikor elindultam...

Eső, No kipörgésgátló és tolatva kell kiállni egy lejtős füves részről... Mondom én kérek elnézést. :D

mond neki hogy ez autó és már alapjáraton is nagy a nyomaték! :D :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.