Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Félre ne érts, nem vitatkozni akarok, tudom hoyg Te jobban értesz hozzá mint én. De ha az a cső ami kilóg akkor mint a szívótorok és csak pár mm-t változik a szívócső átmérője a +1 toldás miatt, az annyira hazavághatja a teljesítményt?

Egyébként ezt nem megvételre mondták, hanem mint otthon is elkészíthető egyszerűbb és olcsóbb megoldás. :D

Ezen az álltalad belinkelt házi készítésen is csatlakoztatni kell az alapjárati moci csövét.Viszont ehez még kell egy C18xe vagy C20xev-é szivócső és ezen van rajta a csonk amire rákötöd az alapjárati moci csövét.

Link to comment
Megosztás:

Az is jó lenne...Mennyi?????

Egyébként castrol magnatecet néztem.......Kicsit olcsónak is találom,de az nem baj ...... 5890/4L és 1550/L Liqui Molly nincs nekik...... :D

A Castrol-t én 5500 vettem, nagyon nincs vele gondom, de szerintem és vti-s havarom szerint mintha melegen nagyon behígulna, én ezt vetten észre, lehet másnak tökéletes. Legközelebb kipróbálom az Edge-t, mert jobb hőmérsékleti adatai, és most a főnix-nél 9900Ft.

Link to comment
Megosztás:

A Castrol-t én 5500 vettem, nagyon nincs vele gondom, de szerintem és vti-s havarom szerint mintha melegen nagyon behígulna, én ezt vetten észre, lehet másnak tökéletes. Legközelebb kipróbálom az Edge-t, mert jobb hőmérsékleti adatai, és most a főnix-nél 9900Ft.

Én is azt vettem, Edge 10w60 igaz 4l volt 12 ezer akármennyi, meg plusz 1l 4ezer akármennyi, sajna külön az egy iter drágább..

* SAE besorolás: 10W-460

* Viszkozitás 40°C-on: 161.0 mm2/s

* Viszkozitás 100°C-on: 24.2mm2/s

* Viszkozitási index (VI): 179

* Relatív sűrűség (15°C-on):864 kg/m3

* Semlegesítési szám (TBN): 8.0 mgKOH/g

* Dermedéspont: –51°C

* Szulfáthamu tartalom 1.10 tömeg%

Link to comment
Megosztás:

Ha nem mondok el neked semmit, akkor nincs ami szivárogjon :D :D

Na bakker...így sosem fogom megtudni az üres flakonok, és cigisdobozok árfolyamát...a francba... :P ;) Különben is...így 32 évesen azért már csak más dolgokon kéne, hogy járjon az eszed, mint a titkok megtartásán...nálunk ez oviban lecsengett... :D B) B)

Link to comment
Megosztás:

Ezen az álltalad belinkelt házi készítésen is csatlakoztatni kell az alapjárati moci csövét.Viszont ehez még kell egy C18xe vagy C20xev-é szivócső és ezen van rajta a csonk amire rákötöd az alapjárati moci csövét.

áhá... akkor itt van a vau vau eltemetve... Köszi. :D

Link to comment
Megosztás:

Különben is...így 32 évesen azért már csak más dolgokon kéne, hogy járjon az eszed, mint a titkok megtartásán...nálunk ez oviban lecsengett... B) ;) B)

Majd amikor megtépi a hajad és összever mert kedvel akkor tudod hogy már felfejlődött általános iskolás szintre. :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

http://img0.tar.hu/warwolf/size2/34513965.jpg

Ezt linkelte nekem warwolf hogy ilyet is lehet csináltatni PowerCup helyett... Ezen nem látok csak egy csövet... :D

Ha valakinek kell powercup utánzat az szóljon, képeket csak a hét végére took felrakni, mert legyártás alatt van egy pár darab. Szerintem nagyon zsír lesz, munkatársam marja ki cnc-n aluból (szinte tükör) neki is c20xe calibrája van és addig hekkeltük még tökéletes nem lett. A kivitel nagyon szép, hasonlít a fenti linken látható trógerságra, de ennek a 75mm-s csöve egybe van marva a talppal, és már csak egy c18xe vagy direkszűrő könyök kell rá aminek az oldalába be kell fúrni és belerakni az esztergált csonkot. A talp magasabb, hogy bagyobb legyen a kis pillangószelepnek a tere is. Haverom aki csinálta, azt mondta tökéletes, hangja mint állat, és alapjárat is van normálisan.

Link to comment
Megosztás:

Ha valakinek kell powercup utánzat az szóljon, képeket csak a hét végére took felrakni, mert legyártás alatt van egy pár darab. Szerintem nagyon zsír lesz, munkatársam marja ki cnc-n aluból (szinte tükör) neki is c20xe calibrája van és addig hekkeltük még tökéletes nem lett. A kivitel nagyon szép, hasonlít a fenti linken látható trógerságra, de ennek a 75mm-s csöve egybe van marva a talppal, és már csak egy c18xe vagy direkszűrő könyök kell rá aminek az oldalába be kell fúrni és belerakni az esztergált csonkot. A talp magasabb, hogy bagyobb legyen a kis pillangószelepnek a tere is. Haverom aki csinálta, azt mondta tökéletes, hangja mint állat, és alapjárat is van normálisan.

Egy árat dobhatnál róla PÜben. :D

Szerk.: Xray te meg olvass PÜ-t. :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem, kell bele az a 10W-60 hidd el! :D Ne csak egy tötyöris napot nézzünk meg , hanem egy kemény íveltebbet is! :D

Én raktam bele 10W60 és egy kalap sz@r volt....míg a 10W40 semmi bajom....Amúgyse tart egy olaj nálam 5-6e nél többet.....10W60 a turbósba kell.

Link to comment
Megosztás:

kell az egy 200ezer fölött futot eleve tök más olajhoz tervezett motorhoz hisz mindenki üvegen megy és extrém körülmények között használja az xe ket ......gec kiváncsi lennék egyáltalán az a funkcio amire azt az olajat tervezték szerepet kap e egyáltalán..

Link to comment
Megosztás:

Én raktam bele 10W60 és egy kalap sz@r volt....míg a 10W40 semmi bajom....Amúgyse tart egy olaj nálam 5-6e nél többet.....10W60 a turbósba kell.

Majd ha jársz úgy mint én a Hondával a 10W-40 el akkor te is belátod! ;) Tegyetek amit csak akartok a kocsiba , én maradok ennél :P És 7500 nél én is cserélni fogom! :D A másik hogy az én mocimba kb 120 ezerrel több van mint a tiédbe! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.